Головна>Анонси та оголошення
КрНУ

Анонси та оголошення університету

Стипендіальна програма DAAD (Німеччина)
Шановні студенти, аспіранти, науковці, німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендіальні програми DAAD на 2019/2020 навчальний рік.


Докладну інформацію про програми можна знайти за наступним посиланням: www.daad-ukraine.org. Заяви на більшість стипендіальних програм подаються у режимі онлайн.

Консультацію с усіх питань щодо навчання або стажування у Німеччині за телефонами +38 (044) 204 82 69, +38 (044) 204 85 41 або безпосередньо в інформаційному центрі за наступною адресою: м. Київ, вул. Перемоги 37, корпус № 6, 03056

Додатково:
Навчання німецькою або англійською мовою – пошук англомовних навчальних програм на сайті www.daad.de/deutschland/studienangebote/international
Вибір навчального закладу та навчальної програми – www.study-in.de www.higher-education-compass.de

Перевірка умов вступу – Для навчання на бакалаврській програмі випускники шкіл зазвичай мають провчитися рік у підготовчому коледжі у Німеччині або рік в українському виші на відповідній спеціальності. Для відвідання підготовчого коледжу необхідне володіння німецькою мовою на рівні В1.
www.studienkollegs.de

Для по шукачів, які не володіють німецькою мовою та планують навчатися англійською мовою, окремі виші пропонують платні підготовчі програми.

Перевірка мовних передумов для вступу – Німецька мова: www.sprachnachweis.de Наступні іспити можна скласти в Україні:
– TestDaf: www.testdaf.de
– Goethe-Zertifikat C1 та C2: www.goethe.de
– DSD II – лише в окремих школах DSD

Подання заяви на обрану навчальну програму – залежно від вишу
– Безпосередньо до вишу або
– Через службу uni-assist: www.uni-assist.de

Докладна інформація про навчання у Німеччині німецькою та англійською мовами – www.study-in.de
КрНУ