Головна>Анонси та оголошення
КрНУ

Анонси та оголошення університету

Програма обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) 2019-2020


Центр міжнародної діяльності КрНУ запрошує усіх бажаючих студентів бакалаврату взяти участь у відкритому конкурсі на участь у програмі Global UGRAD. Відбір учасників базується на основі академічної та особистої успішності кандидатів.

Переможці навчатимуться протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Кінцевий термін подання анкет – 31 грудня, 2018 р., 17:00 EST (за східноєвропейським часом).

Детальніше за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/global-ugrad-uk/

КрНУ