Головна>Анонси та оголошення
КрНУ

Анонси та оголошення університету

Гранти для учасників програм обмінів
Посольство США в Києві оголошує конкурс за Програмою «Гранти для учасників програмо бмінів» 2019. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, випускникам/учасникам программ обмінів і стажування, що фінансуються урядом США.

Програма має на меті активізувати зв’язки між випускниками, стимулювати про фесійний розвиток, сприяти їх активній участі у проектах, що залучають громадянське суспільство до демократичних перетворень в Україні, а також висвітлюють міцні зв’язки між людьми в Сполучених Штатах та Україні.

Заявки на участь у програмі грантів прийматимуться з 15 грудня 2018 року.

Кінцевий термін подання проектних заявок: 15 лютого 2019 року.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ: Україна продовжує рухатись у напрямку реформування своїх інституцій задля забезпечення прозорості державного управління, зниження рівня корупції, зміцнення демократичних засад, економічного зростання та продовження інтеграційних процесів із західними інституціями. Випускники програм професійних і академічних обмінів уряду США роблять свійвнесок у ці зусилля шляхом розповсюдження знань і передового досвіду, здобутих під час перебування у США, серед колег та різноманітних спільнот по всій Україні. Саме на фінансову підтримку ініціатив учасників программ обмінів і спрямовано Програму «Гранти для учасників программ обмінів».

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ:

Українські учасники программ обмінів (фізичні особи) або українські організації, що мають статус недержавних і неприбуткових, можуть взяти участь у програмі за умов відповідності наступним критеріям:

Фізичні особи: Будь-якій громадянин України, який постійно проживає в Україні та був учасником однієї із программ обмінів та стажування, що фінансувались урядом США та відбувалися на території США, може взяти участь у конкурсі.

Програми стажування, що фінансуються Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, а саме: FutureLeadersExchange (FLEX), Global UGRAD, EdmundS. Muskie Graduate Exchange Program, Fulbright Exchanges, Teacher Exchanges, International Visitor Leadership Exchange Program, Professional Fellows Program та ін.

Учасники інших програм Державного департаменту, наприклад, прес-турів і тех-таборів, члени Молодіжної ради посольства США.

Програми стажування та обмінів Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), Департаменту сільського господарства США (USDA, Програма обміну викладачами (FEP), та Департаменту торгівлі США (программа SABIT).

Програма «Відкритий світ», що фінансується Бібліотекою Конгресу США.

Організації: Недержавна, неприбуткова організація, зареєстрована в Україні, може взяти участь у конкурсі, якщо:

Учасник програм американських обмінів або стажування є членом цієї організації, та саме учасник программ обмінів відіграватиме важливу роль під час планування та реалізації проекту, що отримає фінансування в рамках Програми малих грантів для випускників программ обмінів.

Групи, що мають зв`язок з мережею або асоціацією випускників програм обмінів Державного департаменту США, також мають право брати участь у конкурсі проектів.

ТЕМАТИКА ПРОЕКТІВ:

Програма надає учасникам программ обмінів можливість виконання таких проектів:

• Проекти, що сприятимуть поглибленню національної єдності та поваги до громадян України різного соціального або етнічного походження, які мають різні культурні, релігійні чи політичні погляди;

• Проекти, спрямовані на розвиток зв’язків з громадами, що знаходяться в зоні конфлікту на сході України, або навколо неї;

• Проекти, що мають на меті запровадження діалогу між внутрішньо переміщеними особами та їх новими громадами, а також надання їм підтримки;

• Втілення ініціатив, спрямованих на підтримку демократичних та економічних реформ в Україні, що залучають громадянське суспільство до активної участі в обговоренні й вирішенні проблем спільноти;

• Ініціативи, спрямовані на розвиток та розбудову місцевих громад;

• Реалізація проектів, що мають на меті сприяти вивченню та навчанню англійської мови;

• Підтримка діяльності існуючих асоціацій випускників програм обмінів та заходів, спрямованих на налагодження співпраці між випускниками;

• Проекти, спрямовані на залучення випускників программ обмінів до діяльності центрів «Вікно в Америку»;

• Проведення тренінгових програм або конференцій для професійного розвитку випускників та їхніх колег.

Види діяльності та заходи, що не підлягають фінансуванню:

• Оренда офісного приміщення та оплата комунальних послуг;

• Витрати організації на ремонтні послуги та поточні витрати;

• Придбання меблів та аксесуарів для оздоблення офісного приміщення;

• Придбання автомобілів;

• Створення різного роду центрів (якщо їх створення не є складовою частиною більшого проекту);

• Передвиборча агітація, або проекти підконтрольні владним/партійним інтересам;

• Надання соціальної допомоги;

• Академічні або аналітичні дослідження (якщо вони не є частиною більшого проекту);

• Стипендії;

• Покриття коштів, пов’язаних із приїздом іноземних громадян, доповідачів для участіу заходах;

• Проведення медичних або психологічних досліджень/клінічних експериментів; • Надання медичних послуг;

• Проекти комерційного характеру;

• Витрати на розважальні заходи (фуршети, церемонії, алкогольнінапої, вечірки, екскурсії).

РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ І ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ:

Залежно від наявності коштів, максимальна сума фінансування одного проекту становитиме 4,000 доларів США для фізичних осіб і 24,000 доларів США для неурядових організацій. Програма грантів покриватиме витрати, пов’язані виключно з проектною діяльністю, а також заохочує неурядові організації подавати проекти з власними внесками та/або коштами, отриманими від інших донорів.

Кошти, витрачені до офіційної дати початку грантової угоди, не відшкодовуватимуться.

КОМЕНТАРІ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПРОЕКТУ ТА ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

Термін реалізації проектів: Ця програма підтримує проекти тривалістю до 12 місяців.
Дата початку проекту має бути не раніше 1 квітня 2019 року та не пізніше 1 вересня 2019 року.

Подання заявок: Грантові пропозиції мають бути подані у формі заявки англійською мовою та надіслані електронною поштою на адресу програми: KyivAlumniGrants@state.gov

Тема електронного листа з проектною заявкою: Гранти для учасників програм обмінів:
Назва проекту, Ім’я або назва організації
Питання щодо умов програми також надсилайте на електронну адресу

KyivAlumniGrants@state.gov

Кінцевий термін подання проектних заявок:

Всі проектні заявки потрібно надіслати електронною поштою до 15 лютого 2019 року (23:59).

Заявки, щоїх буде отримано після закінчення кінцевого терміну, не розглядатимуться.

Вміст та формат проектних заявок: При заповнені аплікаційної форми прохання дотримуватись інструкцій і умов програми, що містяться в цьому документі, та надати всю необхідну інформацію.

ІНСТРУКЦІЇЇ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК:

Форма проектної заявки та інструкція знаходяться на веб-сторінці:

https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/alumni-resources-uk/

Проектні заявки англійською мовою надсилати електронною поштою на адресу програми:

KyivAlumniGrants@state.gov

ДОДАТКИ:

• Прохання додати до проектної заявки наступну інформацію:

• Інформацію про всі попередні гранти (як від уряду США, так і від іншої донорської організації), включно з терміном реалізації проекту, сумою гранту, назвою донорської організації/фонду, і темою проекту.

• Автобіографії (резюме) головних виконавців проекту.

ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ:

Всі організації, що подають проектні заявки на грантові програми уряду США, повинні мати номер Dun & Bradstreet Number (DUNS) і номер CCR (NCAGE), а також зареєструватись у федеральній Системі Управління Надання Контрактів - System for Award Management (SAM.gov) до того, як грантові кошти можуть бути надані організації.

Відвідайте, будь ласка, веб-сторінку Посольства

https://ua.usembassy.gov/education-culture/current-programs-grants/

для отримання більш детальної інформації щодо реєстрації.

ТЕРМІН ПРОГРАМИ ГРАНТІВ:

15 лютого 2019 року – Останній термін подання проектних заявок.

• Лютий – Березень 2019 року – Розгляд проектних заявок.

• Березень 2019 року – Інформування подавачів проектних заявок про результати розгляду проектів.

• Квітень – вересень 2019 року – Відповідно до графіку виконання проекту, Відділ преси, освіти та культури Посольства США працюватиме з успішними по давачами з метою узгодження графіків та кошторисів для реалізації проектів, подання звітів, включно з результатами моніторингу та оцінки результатів проектів.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ: Запит на фінансування від Посольства США в Україні має не перевищувати $4,000 для індивідуального гранту фізичним особам та $24, 000 для організацій.

Комісія Посольства з надання грантів використовуватиме наступні критерії для оцінки проектних заявок, наданих на розгляд в рамках данного грантового конкурсу:

• Цілі та завдання проекту/план заходів: Проектна заявка має містити чіткий опис проекту, так само як його цілі й завдання. Комісія Посольства з надання грантів звертатиме увагу на те, чи призведе виконання завдань проекту до досягнення цілей програми. Подавачі проектних заявок мають описати що сааме вони пропонують зробити та яким чином це буде здійснено. Запропоновані заходи мають бути безпосередньо пов’язані з досягненням цілей і завдань проекту; необхідно також включити інформацію щодо критеріїв визначення ефективності проектної діяльності. Проектні заявки мають містити чіткий план моніторингу та оцінки результатів для забезпечення успішного виконання проекту. Комісія програми грантів оцінюватиме план проектної діяльності з точки зору відповідності поточній ситуації, цілям і завданням програми, можливості успішного виконання проекту, а також строкам реалізації.

• Професійний досвід та ресурси: Проектні заявки мають містити чіткий опис структури проектного менеджменту та інформацію про попередній досвід виконання подібних проектів. Крім інформації щодо організації та/чи фізичної особи, до цієї секції необхідно включити запропоновану структуру адміністрування проектом та штатний розклад. Подавачі проектних заявок повинні продемонструвати спроможність та відповідальне ставлення щодо реалізації проекту.

• Бюджет: Витрати мають бути обґрунтованими та реалістичними й відповідати програмній діяльності. Заохочуємо подавачів проектних заявок надати найбільш детальну інформацію для того, щоби Комісія програми грантів могла визначити наскільки проектна заявка відповідає принципу ефективного використання ресурсів уряду США. Бюджет проекту має чітко співвідноситись з описовою частиною програми та відображати розуміння принципів допустимих видатків, визначених у Розділі CFR 200.306 (частина 230) для неприбуткових організацій.

• Інші джерела фінансування: Наявність спів-фінансування вітається, проте не є обов’язковою вимогою для участі у програмі.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

У разі необхідності отримання додаткової інформації, звертайтесь, будь ласка, до Посольства США в Україні за електронною адресою: KyivAlumniGrants@state.gov
КрНУ