Головна>Анонси та оголошення
КрНУ

Анонси та оголошення університету

Запрошуємо на фінальне шоу відкритого конкурсу дівочої краси, таланту та інтелекту «Королева КрНУ - 2019»
Запрошуємо на фінальне шоу «Мій Кременчук – джерело почуттів і натхнення» відкритого конкурсу дівочої краси, таланту та інтелекту "Королева КрНУ - 2019"

Серед дівчат, які навчаться в КРНУ та навчальних закладах ІІ-ІІІ рівня акредитації та школах, проводиться конкурс на найкращу - королеву КРНУ. Після численних змагань на прояв таланту та краси буде визначена найліпша. 11 фіналісток змагатимуться за різні номінації.

Фіналістки готуються до таких конкурсів:

1. Конкурс - знайомство дефіле з елементами хореографії та відео селфі «Це - мій Кременчук». Оцінюється змістовність промови на відео та красномовність. Номінація «Інтелект і фантазія».

2. Творчий конкурс. Номінація – «Краса і талант».

3. Дефіле у купальниках та пляжних аксесуарах (парео, пляжні сукні тощо). Оцінюється граціозність, зовнішня краса, привабливість. Номінація «Привабливість і грація».

4. Дефіле та загальна хореографічна композиція з партнером у довгих сукнях (кожна учасниця запрошує свого партнера до танцю). Оцінюється вміння триматися (постава) і легка хода на підборах, а також квіткові аксесуари. За дефіле – номінація «Шляхетність та жіночність».

Призи у номінаціях «Глядацькі симпатії» та «Слухацькі симпатії» вручаються представниками ЗМІ за результатами голосування в Інтернеті.

За підсумком голосування з усіх конкурсів встановлюються переможниці, які отримують титули: «Королева університету – 2019», «Віце-королева університету - 2019» (для переможниць від університету); «Принцеса Чарівності – 2019» та «Принцеса Фантазії - 2019» (для переможниць від коледжів та шкіл). Усі фіналістки нагороджуються квітами та пам`ятними подарунками.

КрНУ