Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Розпочато конкурс науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням
Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2020 році за рахунок загального фонду державного бюджету.
Докладно можна ознайомитись за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/news/pochavsya-konkurs-naukovo-tehnichnih-rozrobok-za-derzhzamovlennyam-potribni-praktichni-proyekti-dlya-rozvitku-ekonomiki-suspilstva-ta-zmicnennya-nacbezpeki

МОН почало прийом заявок на конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням – виконання робіт-переможців почнеться 2020 року. Відповідне оголошення про старт відбору було розміщене на сайті МОН.

Заявки приймають до 18-ї години 26 листопада. Запропонувати власні роботи на конкурс можуть будь-які заклади чи підприємства – незалежно від форми власності чи відомчого підпорядкування. Головні вимоги, щоб організація мала відповідних працівників, обладнання та матеріально-технічну базу, а розробка була спрямована на отримання практичного результату для розвитку економіки, суспільства, зміцнення нацбезпеки. Робота повинна мати високий ступінь готовності до впровадження.
КрНУ