Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Управління Держпраці у Полтавській області запрошує на науково-практичний семінар з охорони праці
У рамках договору про науково-технічне співробітництво між Управлінням Держпраці у Полтавській області та Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського 13 листопада 2019 року у Кременчуці відбудеться науково-практичний семінар на тему «Ризик-орієнтований підхід в охороні праці».

У програмі заходу:

Доповідь завідуючого кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктора технічних наук, професора, заступника голови наукового комітету Європейської Асоціації Безпеки (Poland, Krakow), Члена науково-методичної комісії МОН України Березуцького В’ячеслава Володимировича на тему «РОПоп – ризик-орієнтований підхід в охороні праці».

«Приклад складання карт ризиків». Доповідач – секретар Міжнародної конференції «Безпека людини в сучасних умовах», старший викладач кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Ільїнська Ольга Ігорівна.

Директор з промислової безпеки та охорони праці ПрАТ «Полтавський ГЗК» Чеботарьов Сергій Валентинович виступить з докладом: «Культура безпеки: лідерство керівництва, управління ризиками, залученість персоналу».

Семінар відбудеться на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського за адресою:
м. Кременчук, вул. Першотравнева 20, корпус 1, аудиторія 1211

За додатковою інформацією звертайтесь до Управління Держпраці у Полтавській області за телефонами: (0532) 60-63-42 або 067-530-32-87

Докладна інформація за посиланням http://pl.dsp.gov.ua/archives/12135

КрНУ