Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Міжнародний іспит ESOL SELT для підтвердження знань з англійської мови
Центр тестування міжнародних мовних тестів USA EXAM інформує про те, що з квітня 2020 року для студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та всіх, кому потрібен міжнародний сертифікат на підтвердження знань з англійської мови на території України буде доступним для складання міжнародний іспит з англійської мови ESOL SELT(English for Speakers of Other Languages) на усіх рівнях Загальноєвропейської системи оцінювання знань іноземних мов (Common European Framework – CEFR).

Іспит ESOL SELT розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії LanguageCert, яка регулюється Міністерським департаментом Ofqual з питань кваліфікації та іспитів Англії. Тест ESOL SELT відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE). Детальна інформація про тест представлена на сайті екзаменаційної системи https://www.languagecert.org

Починаючи з 2020 року, іспит ESOL SELT був схвалений Британською Радою та Службою з питань віз та імміграції Великобританії. Тепер для усіх бажаючих є можливість складати іспит ESOL SELT замість IELTS.

Сертифікати міжнародного іспиту ESOL мають широке визнання серед роботодавців, міністерств та закладів вищої освіти у багатьох країнах світу.

Перевагами іспиту ESOL SELT є те, що термін дії сертифікатів становить 5 років, а складати іспит можна кожного місяця у будь-який день, оскільки фіксованих дат на іспит не має. Структурною перевагою іспиту ESOL SELT у порівнянні з іспитом IELTS є доступність та зручність завдань частини письма.

КрНУ