Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Міжнародна наукова конференція у місті Ле-Ман (Франція)
Факультет права, економіки та управління Університету міста Ле-Ман (м. Ле-Ман, Франція) за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (м. Одеса, Україна) запрошує вчених і провідних фахівців в галузі економіки та суміжних дисциплін взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Розвиток соціально-економічних систем в умовах глобального мережевого середовища». Конференція відбудеться у дистанційній формі 22 травня 2020 року на базі факультету права, економіки та управління в Університеті міста Ле-Ман.

Для участі в конференції необхідно не пізніше 22 травня 2020 року:

- надіслати на електронну адресу Оргкомітету в Україні econom@iei.od.ua тези доповіді, підготовлені у текстовому редакторі Microsoft Word;

- заповнити заявку щодо участі у конференції (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4J5ssRkeUY5Da4G3A98hnk8LYdckYo1vREjAcCT38Kg0xTg/viewform).

Тези можуть бути написані французькою, українською, російською, англійською мовами.

Матеріали конференції видаватимуться у вигляді збірника тез доповідей (в електронному та друкованому варіантах). Кожен автор отримає друкований варіант збірника та сертифікат.

Координати організаційного комітету конференції в Україні:

Партенюха Дар`я, молодший науковий співробітник
Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій

Тел. роб.: +38 (048) 709-38-69
Тел. моб.: +38 (093) 253-57-15

Сайт інституту: www.iei.od.ua
E-mail: econom@iei.od.ua
КрНУ