Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне (!) стажування на провідних підприємствах Німеччини.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ), приймаючими компаніями та впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ GmbH).

Стажування розпочинається 1 лютого 2021 року і триватиме від трьох до п’яти місяців.

Стажери отримують щомісячно стипендію розміром ~ 500 євро, випускники - мінімальну заробітну плату. Додатково покриваються витрати на переліт, проживання, медичну страховку та трансфер до місця стажування. Оскільки програма є урядовою, візу стипендіати отримують безкоштовно.

Напрями навчання:
мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо.

Цільова група:
▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше 2 повних роки навчання, або ті, які закінчують другий курс у цьому році);
▪ випускники та аспіранти (до 30 років).
Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою для участі.

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020 і складається з таких документів:
1) резюме (анкету для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);
2) скан копії залікової книжки з (власним) перекладом (завіряти не обов’язково);
3) виписка із залікової книжки, завірена у деканаті (overview of grades, transcript of records), у разі якщо тебе запросили на співбесіду;
4) випускникам необхідно додати копію диплому з оцінками на англійській мові;
5) інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, сертифікати, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах, громадській діяльності тощо).

Всі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на адресу:
bewerbungen-giz-stipendienprogramm-ukraine@giz.de

Контакти:
Андрій Гончарук (координатор проекту)
Торгово-промислова палата України (Київ)
Tел.: +38 097 97 045 77
Ел. пошта: goncharuk@live.de

Більш детальна інформація на сторінці програми: http://stipendienprogramm-ukraine.de

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ у 2021 році

Стажування у Німеччині

КрНУ