Головна>Анонси та оголошення
КрНУ


Анонси та оголошення університету

Міжнародне стажування “Міжнародна кар’єра науковця та управління науковими проєктами” (м. Лодзь, Польща)
Uczelnia Nauk Społecznych (UNS) у співпраці із Центрально Європейською Академією Навчань та Сертифікації (CEASC) за інформаційної підтримки Ради молодих вчених при МОН України запрошують до участі у міжнародному стажуванні “ Міжнародна кар’єра науковця та управління Науковими Проєктами” (грудень 2020 – лютий 2021 року).

Мета стажування:
забезпечити слухачів відповідними навичками та знаннями для розробки прийнятної дослідницької проектної пропозиції для грантового фінансування, зокрема, міжнародного, а також допомогти у визначенні треку індивідуальної стратегії розвитку.

До участі в програмі стажування запрошуються: освітяни, викладачі, науковці та дослідники і довільних сферах наукових інтересів, магістранти, аспіранти та докторанти ЗВО та закладів передвищої освіти.

Форма участі: дистанційна (10 інтерактивних онлайн – занять, що проведуть експерти з проектного підходу з України та Польщі).

Робочі мови: польська (з перекладом), українська, англійська.

Завдання міжнародного стажування:
– розуміння сутності системного підходу до управління дослідницькими проектами або проектами із науковою складовою;
– набуття навичок управління відповідними проектами при ініціюванні, розробці та реалізації проектів у будь-якій предметній області;
– ознайомлення з різноманітністю міжнародних донорів та їх вимогами до проектів із науковою складовою;
– формулювання валідної дослідницької пропозиції, що буде оформлена в заявку на грант;
– надання менторської підтримки у визначенні треку індивідуальної стратегії розвитку слухача як науковця із використанням міжнародних грантових можливостей.

В завершенні стажування учасники/ці отримають сертифікат учасника/ці міжнародного післядипломного стажування (podyplomowy staz miedzynarodowy) від Uczelni Nauk Spolecznych (Університет Суспільних Наук, Лодзь, Польща), 180 годин, 6 кредитів ECTS.

Організаційний внесок становить 150 євро та покриває витрати, пов’язані з участю в програмі стажування, участю в міжнародній конференції, підготовку документів для оформлення Сертифікатів участі в стажуванні та конференції, адміністрування проєкту та технічну підтримку учасників/ць впродовж реалізації програми стажування на дистанційній платформі польського партнерського університету.

Умови участі

КрНУ