Головна>Анонси та оголошення
КрНУ


Анонси та оголошення університету

Міжнародне стажування “Інтернаціоналізація закладів освіти: міжнародні проєкти та партнерства”
Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Uczelnia Nauk Społecznych (UNS) (Польща) та Catholic University in Ruzomberok (Словаччина) запрошують до участі у міжнародному стажуванні “Інтернаціоналізація закладів освіти: міжнародні проєкти та партнерства” (грудень 2020 – лютий 2021 року).

Мета стажування: забезпечити слухачів відповідними навичками та знаннями для розвитку міжнародної грантової діяльності із застосуванням актуальних та ефективних інструментів інтернаціоналізації та міжнародних партнерств.

До участі в програмі стажування запрошуються: освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО та передвищої освіти, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання, аспіранти, представники громадських організацій, органів самоврядування, держслужбовці.

Форма участі: дистанційна (10 інтерактивних онлайн – занять, що проведуть експерти з проєктного підходу з України та Польщі).

Програма стажування передбачає 180 годин/6 кредитів ECTS.
Робочі мови: польська (з перекладом), українська.

Під час стажування учасники/ці:
• Отримають систематизовані знання та навики стосовно розробки та управління проєктами, що фінансуються з інструментів Європейської Комісії (ERASMUS +, HORIZON 2020, Creative Europe та їх наступниками у періоді 2021-2027).
• Попрацюють над кейсами "від ідеї до партнерського проекту" (детальніше в "Програмі стажування").
• Проаналізують Стратегії розвитку грантової історії закладу освіти через інтернаціоналізацію та міжнародний розвиток.
• Попрацюють з Інструментами розвитку міжнародного статусу ЗО як привабливого партнера для грантових проектів.
• Отримають пропозиції щодо можливості навчання в докторантурах партнерських університетів.
• Ознайомляться з можливостями співпраці з партнерськими університетами CEASC в Польщі (презентація університетів та напрямків навчання, за якими можлива співпраця, можливості публікації в міжнародних партнерських виданнях).

Детальна інформація: http://ceasc.net/intership_zo
Контактна інформація:
e-mail: staz.ceasc@gmail.com
КрНУ