Головна>Анонси та оголошення
КрНУ


Анонси та оголошення університету

До уваги студентів та випускників!

Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє про запуск освітнього проєкту «EU Study Days».Для участі у відборі потрібно до 23:00 1 березня 2021 р. заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/EUStudyDays2021

EU Study Days – це освітній проєкт Представництва ЄС в Україні, започаткований сім років тому. Проєкт надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проєкту було проведено більше ніж 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тести.

За додатковою інформацією можна звернутися до Вікторії Давидової  Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Victoria.DAVYDOVA@eeas.europa.eu) та/або до організації-виконавця проєкту: ГО «Молодіжна альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна, youth.alternative.ua@qmail.com), тел. +38097 280 8488.

Лінк на заявку для участі у конкурсі: http://bit.ly/EUStudyDays2021
КрНУ