Головна>Анонси та оголошення
КрНУ



















Анонси та оголошення університету

Стипендіальні програми від Національного агентства академічних обмінів (NAWA)
Національне агентство академічних обмінів (NAWA) розпочало набір на стипендіальні програми для Полонії (Anders NAWA – Програма імені генерала Владислава Андерса) та науковців (Ulam NAWA – Програма імені Станіслава Улама) та оголосило про початок конкурсу «Digital Ambassadors».

Програма імені генерала Владислава Андерса адресована молодим людям польської діаспори, які зацікавлені в навчанні першого, другого або тривалого циклів у польських університетах на денній формі навчання польською мовою. Цього року люди з польським громадянством та громадянством іншої країни, які закінчили весь період середньої освіти за межами Польщі, можуть подавати заявки на навчання.

Детальна інформація доступна на сайті: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-im-gen-andersa

Програма імені Станіслава Улама дозволяє приїжджати до Польщі як визнаним, так і перспективним науковцям, які мають мінімум ступінь доктора (кандидата) наук задля зміцнення наукового потенціалу польських організацій та залучення до їхньої наукової діяльності, насамперед науково-дослідних проектів та дидактики.

У рамках програми можливі візити, спрямовані на: проведення досліджень, здобуття докторської стипендії та отримання матеріалів для дослідження або наукової публікації.

Перебування науковців у Польщі може тривати від 6 до 24 місяців. Приїзд іноземних науковців може розпочатися не раніше 1 січня 2022 р. і не пізніше 1 жовтня 2022 р.

Кінцевий термін подання заявок – 15 червня 2021 р.

Більше інформації можна отримати за адресою: https://nawa.gov.pl/naukowcy/program-im-ulama

Розпочато конкурс NAWA «Digital Ambassadors». Конкурс розрахований на іноземних студентів та випускників польських університетів. NAWA шукає людей, які навчаються або навчались у польських університетах і хто хотів би взяти участь у просуванні Польщі, демонструючи власний унікальний досвід у контактах з поляками, польською культурою та польською мовою.

Детальніша інформація доступна на веб-сайті https://nawa.gov.pl/uk/international-promotion/events/events-timeline/digital-ambassadors-2021
КрНУ