Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

Грантовий проєкт «Scholarship в Україні»
У жовтні 2021 року стартував VIII конкурс проєкту “Scholarship в Україні” для студентів ЗВО. Грантодавачем виступив партнер проєкту:

• PromoCodius – міжнародний маркетплейс, який моніторить актуальні знижки, промокоди та акційні пропозиції багатьох магазинів та брендів, в тому числі й міжнародних, для вашої зручності та економії часу.

Мета проєкту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні, а також звернути увагу молоді на підвищення рівня фінансової та підприємницької грамотності. В рамках конкурсу надається грант переможцю в розмірі 15 000 грн. Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед незалежним журі.

Тема робіт цього конкурсу: «Промоакційний маркетинг – міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» подавати заявку на сторінці https://promocodius.com/ua/konkurs.
Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:
• громадянин України;
• 1 – 5 курсу (в т.ч. магістри);
• денної форми навчання;
• на контрактній та бюджетній основі.

У зв’язку з карантином захист конкурсних робіт переноситься у онлайн в Zoom. За підсумками захисту буде визначено переможця. Студент, який посяде 1-ше місце, отримає грант на навчання, а студенти, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають подарунковий сертифікат в розмірі 4000 і 2000 грн відповідно.

Участь в конкурсі безкоштовна!

Детальні умови – на офіційному сайті проєкту https://scholarship.in.ua
КрНУ