Головна>Анонси та оголошення
КрНУ
Анонси та оголошення університету

17 листопада – Міжнародний день студентства

У Міжнародний день студентів вітаємо усіх, хто вирішив отримати вищу освіту і опанувати будь-яку важливу для суспільства професію! Студентство – це веселий час, коли здача складних заліків, іспитів, безсонні ночі майже стираються із пам’яті, тому що бурхливі зустрічі, святкування зданої сесії, море нових знайомств, друзів майже повністю замінюють їх. Бажаємо вам, дорогі студенти, здобути освіту, освоїти улюблену професію та реалізувати свої високі цілі і бажання!

Бути студентом – це дуже відповідально. У студента завжди багато справ. Саме студент знає, як встигнути на пари після побачення, як отримати залік у викладача, якого бачиш вперше, як написати курсову роботу за два тижні, а дипломну – за одну. Бажаємо, щоб студентські роки були найяскравішими, веселими, незабутніми, а навчання давалося легко і було цікавим і захоплюючим!

Вітаємо з Міжнародним днем студентів, з покликанням юності і веселощів, великих прагнень і незгасного ентузіазму. Бажаємо постійно щось затівати, не втрачати своїх можливостей, не втрачати впевненості у своєму успіху і завжди досягати своїх кращих перемог!


Участь студентів КрНУ у телепрограмі "Студія дня" з Володимиром Ляпотою, присвяченій Міжнародному дню студентів

КрНУ