Головна>Анонси та оголошення
КрНУ


Анонси та оголошення університету

Увага! Конкурс!

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО

За спільної ініціативи керівництва Університету, бібліотеки та кафедри гуманітарних наук культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку студентської творчості, активізації творчого потенціалу студентів та спрямований на формування візуалізації бібліотечної системи університету.

Об’явлена тематика Конкурсу: «Розробка елементів фірмового стилю – логотипу та фірмового знаку бібліотеки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».

Взяти участь у конкурсі можуть усі бажаючі студенти всіх форм навчання та спеціальностей, які прагнуть розкрити свої творчі здібності.

До участі приймаються роботи, що надійдуть у форматі PNG або JPG на пошту: osadchiykrnu3@ukr.net з поміткою «КОНКУРС КрНУ». У листі вказати ПІБ автора, кафедру, спеціальність за якою навчається студент та шифр групи.

Роботи приймаються до 23 грудня 2022 року включно.

Журі визначає переможця, призерів (2 та 3 місця) Конкурсу та оголошує результати 26 грудня 2022 року.

Переможець, призери та учасники Конкурсу будуть урочисто оголошені та нагороджені дипломами, нагородами та цінними подарунками.

За результатами Конкурсу буде проведена онлайн виставка робіт учасників з інформацією про автора.
КрНУ