Головна>Центр підвищення кваліфікації та професійної адаптації  
КрНУЦентр підвищення кваліфікації
та професійної адаптації
 

Потребность в образовании лежит в каждом человеке.
Л.Н. Толстой

Шановне товариство!

У сучасному світі, де вимоги до професійних вмінь та навичок змінюються швидше ніж покоління, перед кожним з нас виникає необхідність постійного поглиблення, розширення й оновлення знань впродовж усього життя.

Широкий діапазон слухачів (від молодих фахівців до представників керівного складу підприємств і установ), високий рівень організації навчального процесу забезпечили ННЦПКПА бездоганну репутацію.

Запрошуємо отримати якісні освітні послуги в нашому навчально-науковому центрі для задоволення Ваших потреб у особистісному і професійному зростанні!


Факультет створено у 1989 р. при Кременчуцькому філіалі Харківського державного політехнічного інституту, з 2003 р. його реорганізовано у факультет довузівської та після вузівської підготовки, а з 2006 р. - у навчально-науковий центр післядипломної та дистанційної освіти. З 2013 р. підрозділ отримує статус Центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Центр відіграє важливу роль у регіональному розвитку системи освіти дорослих, реалізації принципу "Освіта впродовж усього життя", широкому впровадженні новітніх освітніх технологій з метою професійної адаптації населення до вимог сучасного ринку праці.

СТРУКТУРА ЦЕНТРУ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ АДАПТАЦІЇ


Директор ЦПКПА

Сошенко Світлана Михайлівна (тел. (05366) 3-30-76, к. 7125)

Спеціалісти ЦПКПА

Підвальна Людмила Павлівна (сектор підвищення кваліфікації, к. 7120)

Делікатна Ірина Володимирівна (сектор довузівської підготовки, к. 7119)

Сохін Наталія Леонідівна (сектор підвищення кваліфікації, к. 7123)

 

За довідками звертатися:

тел.: (0536) 74-04-67

E-mail: cpdo@ukr.net

Адреса центру: 39614, Кременчук, вул. Першотравнева, 21, к.7120, 7121

КрНУ