Головна>Центр підвищення кваліфікації та професійної адаптації
КрНУ

Центр підвищення кваліфікації
та професійної адаптації

НОВИНИ

15.12.2021 Іноземці-слухачі підготовчого відділення здали перший вступний іспит до КрНУ
12.11.2021 Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників КрНУ
11.11.2021 Доповідь доцента Світлани Сошенко на Вченій раді на тему: "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН У КрНУ"
02.11.2021 Доцент Світлана Сошенко розповіла про особливості роботи Університету економіки у Бидгощі
24.10.2021 Академічна мобільність учасників освітнього процесу КрНУ
27.09.2021 Студенти з Індії провели свій національний фестиваль Гуру-да-Гадді/Дівалі
31.08.2021 До 100-річчя КрНУ співробітники університету отримали державні нагороди та відзнаки
28.08.2021 Адміністрація КрНУ провела збори з іноземцями-слухачами підготовчого відділення
10.03.2020 Семінар "Основи інженерного аналізу засобами РТС CREO Simulate"
03.03.2020 Підвищення кваліфікації як результат співпраці КрНУ та бібліотечної системи
30.01.2020 Круглий стіл " Актуальні питання вибору професії"

ОГОЛОШЕННЯ

Центр підвищення кваліфікації та професійної адаптації КрНУ запрошує педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації.

Слухачі мають змогу покращити свої знання щодо теорії і практики вдосконалення педагогічної майстерності працівників освіти, законодавства про освіту та охорону праці, удосконалення професійних компетентностей педагога, а також використання комп'ютерної техніки у професійній діяльності.

Тривалість навчання - 30 години або 1 кредит ЄКТС (1 тиждень), форма навчання - очно-заочна, оплата -за кошти юридичних та фізичних осіб. Вартість навчання складає 250-300 грн.

Практикум "Публікаційна активність сучасного науковця"(Вебінар)

Семінар "Людина в інформаційному просторі"

Майстер-клас "Дизайн-мислення (Desing Thinking) як інструмент проєктної діяльності викладача"

Тренінг "Педагогічна та психологічна компетентність викладача"

Практикум "Система онлайн-навчання на платформі MOODLE"

Семінар "Основи інженерного аналізу засобами РТС CREO Simulate"

Практикум «Використання iнтелектуальних технологiй в комп`ютеризованих системах управлiння»

Практикум «Основи розрахунку енергопотреби i енергоспоживання будiвель для сертифiкацii iх ефективностi»

Практикум «Програмування систем штучного iнтелекту»

Практикум «Розробка програмного забезпечення Labview»

Практикум «Розробка та оформлення енергетичного сертифiкату будiвель для Фонду енергоефективностi та Державного агентства енергоефективностi та енергозбереження Украiни»

Практикум «Контроль стану електропостачання, енергетична дiагностика та монiторинг промислового обладнання»

Після успішного завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка або сертифікат.

КрНУ