Головна>Факультети, кафедри >Лабораторна база кафедри  

Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
15.01.2013

Кафедра охорони праці, цивільної та промислової безпеки

ЛАБОРАТОРНА БАЗА
№ ауд. Назва Призначення та опис обладнання
7501 Цивільна оборона Площа лабораторії 48 кв.м. Включає таке обладнання та наочні посібники: - стендове устаткування для проведення лабораторних робіт з вимірювання активності радіоактивного випромінювання; - стендове устаткування для проведення лабораторних робіт з вимірювання інтенсивності фонового радіоактивного випромінювання; - настінний стенд за тематикою “Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій”; - настінний стенд за тематикою цивільної оборони (4 шт.); - діюча макет-схема рентгенометру; - діючий макет приладу визначення інтенсивності радіоактивного фонового випромінювання; - наочні посібники у вигляді спеціалізованих плакатів (16 найменувань) з цивільної оборони.
7504 Охорона праці Площа лабораторії 48 кв.м. Включає таке обладнання та наочні посібники: - стендове устаткування для проведення лабораторних робіт з охорони праці та безпеки життєдіяльності; - настінний стенд з електробезпеки; - настінний стенд з пожежної безпеки; - настінний стенд з тематикою “Індивідуальні засоби захисту людини від небезпечних та шкідливих умов праці”; - діюча схема автоматичної охоронно-пожежної сигналізації; - наочні посібники у вигляді спеціалізованих плакатів (більше 100 найменувань) з охорони праці за напрямками: пожежна безпека, електробезпека, засоби захисту людини від шкідливих факторів, охорона праці в різних галузях промисловості.
7507 Безпека життєдіяльності Площа лабораторії 31.5 кв.м. Включає таке обладнання та наочні посібники: - комп’ютерне обладнання (має бути встановлене у 2007/2008 н.р.) для проведення розрахункових робіт, тестування студентів з дисциплін, що викладаються на кафедрі БЖД; - обладнання для замірів параметрів мікроклімату, освітлення; - настінних стендів з дисципліни БЖД