Головна>Факультети, кафедри >Лабораторна база кафедри  


Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
08.05.2013

Кафедра землевпорядкування і кадастру

ЛАБОРАТОРНА БАЗА
За кафедрою ГЗК закріплено 12 спеціалізованих навчальних аудиторій та приміщень, до складу яких входять лекційні та навчальні аудиторії, геокамера, кабінет самостійної роботи студентів, лабораторії: САПР і ГІС, геодезії, фотограмметрії.
Навчальна площа приміщень кафедри дорівнює 721,7 м2.
Бази практики:
-землевпорядний полігон у с.Кам’яні Потоки,
-будівельний та геодезичний полігон «База Ринковського».
Лабораторії та кабінети кафедри оснащені сучасним геодезичним та іншим обладнанням: GPS-приймачі, тахеометри електронні, цифрова фотограмметрична станція, оптичні теодоліти, нівеліри, та інші прилади та обладнання.
В учбовому процесі, також задіяне сучасне обладнання інших підприємств та організацій (Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, ПП «Азимут», ПП «Геоінформ» та інші).
№ ауд. Назва Призначення та опис обладнання
2006 Лабораторія геодезії та геодезичних приладів Оснащена приладами для різноманітних геодезичних, землевпорядних, вишукувальних, кадастрових робіт різної точності.
Нівеліри
- високоточні, що призначені для нівелювання (вимірювання перевищень ) 1 і 2 класів, в державних мережах, на геодезичних полігонах, при виконанні інженерно-геодезичних робіт, які потребують високої точності Н-05- 1 шт., НА-1-1шт.
- точні, що призначені для нівелювання 3 класу, при виконанні інженерно-геодезичних робіт, 2Н-3Л-2 шт.; Н-3-2 шт.; НВ-1-1 шт.
- -технічні, що призначені для нівелірних робіт на будівництві, Н-10КЛ-2 шт.
Рейки, що призначені для визначення перевищень, 3-метрові –24 шт., 4-метрові-4 шт., інварні рейки, що використовуються при високоточному нівелюванні і нівелюванні 1 і 2 класів РН-05, 2 шт.
Штативи, що призначені для установки приладу, ШР-120-12 шт.; ШР-160-8 шт.
Рулетки, призначені для вимірювання відстаней:
50 метрові – 23 шт.;
30 метрові – 2 шт.;
20 метрові – 10 шт.
Віхи, які фіксують точки на місцевості – 10 шт.
Планіметри, що призначені для механічного визначення площ на планах і картах – 7 шт.
Прилади, які використовуються при накресленні планів та карт; лінійки Дробишева – 5 шт.; геодезичні транспортири – 20 шт. лінійки масштабні – 20 шт. тахеографи – 10 шт.
Калькулятори 23 шт.
Теодоліти:
- точні, що призначені для вимірювання кутів у триангуляції та полігонометрії 3 та 4 класів, 1 і 2 розрядів , 3Т2КП –3 шт., 3Т5КП –3 шт.,ТБ1-1шт.,2Т5К – 2 шт.;
-технічні, що призначені для вимірювання кутів у теодолітних ходах, при використанні знімальних робіт та інших інженерно-технічних робіт, 2Т30П –17 шт.
Тахеометр електронний, що приначений для виконання крупномасштабних топографічних зйомок, для автоматизованого рішення в польових умовах різноманітних геодезичних і інженерних завдань за допомогою прикладних програм , 3Та5Р- 1 комплект.
Кіпрегель номограмний із дерев’яною мензулою, що призначений для проведення мензульного знімання, КН – 1 комплект.
7221 Комп`ютерний клас налічує 8 комп`ютерів, 8 робочих станцій, операційна система Windows.
7211 Лабораторія фотограметрії Оснащена фотограметричними приладами, серед яких є:
-стереографи , що призначені для складання топографічних карт за плановии аерофотознімками, СЦ-1 – 1 шт.; СД-3-2 шт.
-стереокомпаратор, що призначений для вимірювання прямокутних координат і паралаксів точок на аерознімках і знімках наземної стереозйомки, Steco-1818- 1 шт.
-фототрансформатор, що призначений для перспективного перетворення фотографічних знімків при складанні фотопланів, ФТМ-1 шт.
-стереоскопи, що призначені для спостереження стереопари аерофотознімків з метою об’ємного сприйняття об’єкта, SPD-300-4 шт.