Головна > Ліцеїсту  
КрНУ
 

Ліцеїсту

  В рамках проекту "Університетський ліцей"

На базі Кременчуцького ліцею № 4 за підтримки Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського оголошується набір учнів до 10 класу за природничо-математичним напрямом (екологічний профіль) Університетського Ліцею.

До переваг навчання в Університетському Ліцеї можна віднести професійну підготовку до ЗНО, отримання додаткових балів при зарахуванні до університету, при успішному навчанні, проведення лабораторних робіт на сучасному обладнанні на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського під керівництвом провідних фахівців університету та Кременчуцького ліцею №4, можливість приймати активну участь у заходах як ліцею так і університету та інше.

А головною перевагою навчання є підготовка до навчання в університеті за природничо-математичним напрямом.

Зарахування проводиться за результатами співбесіди з біології, яка відбудеться 22.06.2017 о 11:00 в аудиторії 1408 (1 корпус КрНУ) за адресою м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20.

При собі мати документ, що засвідчує особу.

Додаткову інформацію щодо проведення співбесіди, можна отримати за контактними телефонами: (096) 097-72-61 - координатор Університетського Ліцею; (05366) 3-60-34 - приймальна директора Кременчуцького ліцею № 4.

E-mail: krnu.lycee@ukr.net.

ЩИРО БАЖАЄМО УСПІШНОГО ВСТУПУ!

ДО ЗУСТРІЧІ В УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ ЛІЦЕЇ!


Переваги:
o проведення лабораторних робіт на сучасному обладнанні;
o професійна підготовка до складання ЗНО;
o прийняття участі у різних міжнародних програмах та заходах.

Особливості:
o проведення навчання на базі 4 ліцею м. Кременчука та з використанням лабораторної бази КрНУ імені М. Остроградського;
o залучення кращих фахівців 4 ліцею м. Кременчука;
o викладання профільних дисциплін провідними фахівцями в галузі природничих наук КрНУ імені М. Остроградського.

До послуг ліцеїстів:
o Інтернет;
o бібліотека з комп'ютерною залою;
o спеціалізовані лабораторії;
o концертна зала;
o сучасна спортивна база: спортивний комплекс "Політехнік".

Університет співпрацює із 72 закордонними ВНЗ та дослідницькими інститутами у 25 країнах, підтримує широкі різнобічні зв'язки із численними науковими, навчальними, виробничими закладами інших країн, міжнародними освітніми організаціями, програмами та фондами: Програма академічних обмінів імені Фулбрайта, Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Німецька служба академічних обмінів (DAAD), Національний Еразмус+ офіс в Україні, British Council, Європейське агентство координації досліджень (ЕUREKA), програма "Відкритий світ" та ін.

КрНУ
КрНУ у міжнародних та
національних рейтингах: