Головна>Факультети, кафедри >Міжнародна діяльність факультету  











Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
20.10.2017



Факультет економіки і управління

Міжнародна діяльність факультету

Ефективність управління міжнародною діяльністю вищої школи залежить від чіткого визначення цілей, стратегії і тактики розвитку системи вищої освіти в цілому, а також міжнародної діяльності конкретного закладу, його активності, ресурсів і досвіду роботи. Міжнародне співробітництво з відомими закордонними вищими навчальними закладами(ВНЗ)-партнерами дозволяє використовувати їхній передовий досвід з удосконалювання процесів управління вищими навчальними закладами в сучасних ринкових умовах. Це видається найбільш важливою задачею, оскільки національна система управління вищими навчальними закладами вимагає модернізації і постійного удосконалювання.

Факультет економіки і управління активно працює над розвитком міжнародних зв`язків, які спрямовано на розширення співпраці з навчальними та науковими установами зарубіжних країн з метою підвищення ефективності навчального процесу та розвитку науково-дослідної роботи в університеті, пошук партнерів для виконання спільних міжнародних проектів та отримання грантів, стипендій.

Так 29 червня 2009 року була підписана угода між факультетом управління (сьогодні – факультет економіки і управління) Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та факультету економіки університету Матея Бель в Банска Бистріца, Республіка Словаччина.
Матея Бела в місті Банська-Бистриця (Словаччина)є державним університетом, а в 2010 захистив статус університету. Він є членом Європейської асоціації університетів.

Офіційний сайт університету: http://www.umb.sk/umb/umbbb.nsf/page/O_univerzite

Університет Матея Бела, Словаччина

Економічний факультет університету Матея Бела

22 червня в рамках договору між університетами факульетом управління Кременчуцького національного університету та факультетом економіки Матея Бела відбувся перший круглий стіл «Зміни клімату та Глобальний ринок вуглецю», який проходив на базі економічного факультету університету Матея Бела (Банска Бистріца, Словаччина).

Учасниками круглого столу були представники Кременчуцького університету , представники економічного та екологічного факультетів університету Матея Бела, професор з Технічного університу м. Зволен та представники Екологічного Агентства Словаччини (SAZP).
Кременчуцький університет представляли своїми доповідями:
• Зміни клімату: основні моменти: доповідач В.В. Підліснюк;
• Торгівля квотами в Україні: доповідач К.А. Пряхіна.
• Торгівля квотами в Росії: доповідач А.Б. Почтовюк.

Також під час круглого столу виступила Т.Р. Стефановська з актуальною сьогодні тематикою «Ринок біопалива в Україні». Під час круглого столу відбулася презентація книги «Зміни клімату: коротко про головне» авторами В. Підліснюк та Т.Стефонвської, також співавтором є М.В. Загірняк. У книзі названою тлумачним посібником висвітлюються основні питання пов’язані зі змінами клімату та адаптації до цих змін.



Делегація з України

Виступ декана факультету управління Почтовюка Андрія Борисовича

Виступ професора Кременчуцького університету Підліснюк Валентини Вікторівни

Презентація книги


Круглий стіл в рамках договору став доброю традицією та проходить щорічно на базі факультету економіки університету Матея Бела в Словаччині.