Головна>>Новини кафедри  Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
16.03.2020

Кафедра Галузевих юридичних наук

НОВИНИ

КАФЕДРА ГАЛУЗЕВИХ ЮРИДИЧНИХ НАУК ВІТАЄ МАГІСТРІВ ПРАВА!!!

08.02.2020 р. випускникам спеціальності 081 Право привітав та урочисто вручив дипломи освітнього ступеня Магістр завідувач кафедри Володимир Леонідович Скрипник.

Вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Тисячі доріг відкриті перед вами. Впевнені, що вам вдасться знайти справу свого життя та реалізувати себе в професійній сфері. Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними у думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, здійснення задумів, натхнення та плідних результатів. Чекаємо зустрічей з вами!!!!!!!!!

З найкращими побажаннями кафедра ГЮН


З 11 по 13 грудня 2019 року доцент кафедри галузевих юридичних наук Алєся Митник прийняла участь у Сілезькому симпозіумі криміналістики та кримінології, що відбувся в Інституті правових наук і безпеки Вищої школи управління охороною праці у м. Катовіце.

Під час симпозіуму відвідали професійну кімнату для допитів, що обладнана венеціанським дзеркалом, реєстратором зображень і звуків (одна камера записує обличчя і жести на 360 градусів, інша прихована камера знімає усю кімнату), лабораторію симуляції місця подій, лабораторію безпеки дорожнього руху та лабораторію слідчої інформатики. Даний симпозіум розпочався з доповідей науковців з криміналістики, продовжився практичними заняттями у криміналістичних лабораторіях та закінчився екскурсією "Краків криміналістичний". Також була можливість поспілкуватися з представниками поліції, прокуратури, суду, служб в`язниці, які із задоволенням поділилися своїм практичним досвідом.Правники відзначили міжнародний день прав людини!

День прав людини – міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 роц, що проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи (рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші). У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особових відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн. Декларація не носить обов’язкового характеру. В основу документа були покладені всі напрацювання людської думки, які були на той момент у даному питанні. Цьогорічна тема Дня − «Молодь постає на захист прав людини». Як зазначають в ООН, ця тема повинна продемонструвати як молоді люди по всьому світу виступають проти расизму, мови ненависті, булінгу в школах, дискримінації, зміни клімату.10 грудня 2019 року в Україні вперше відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який приурочений до Дня прав людини та проводиться 10 грудня в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Саме цього дня майбутні правники студенти групи ПЗ-18-1 відвідали Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Під час екскурсії студентська молодь ознайомилась з роботою системи та переконалась у її дієвості. Цікаву інформацію донесли до студентства керівник центру Пушкаревська Ірина Валентинівна та начальник відділу просвітництва та надання безоплатної правової допомоги Терещенко Світлана Олександрівна. Зустрів гостинно майбутніх юристів і випускник університету, а сьогодні головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Лісовський Дмитро Юрійович.

 

 

 

Постійне підвищення кваліфікації наших викладачів

Доцент кафедри галузевих юридичних наук, к. ю. н. Латишева Вікторія Володимирівна 28.09.2019 р. відвідала тренінг «Агробізнес сьогодні: алгоритм захисту», який відбувся в рамках III Харківського міжнародного юридичного форуму в Харківському національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Спікери розповіли про алгоритми захисту від рейдерства, про те, як пройти податкову перевірку, про особливості функціонування товариства з обмеженою відповідальністю в агробізнесі, тому що ця організаційно-правова форма є найпоширенішою в цій сфері. Крім того, спікером тренінгу став суддя Верховного Суду Віталій Уркевич, який розповів про судову практику у сфері агробізнесу. Докладніше

Захід до дня юриста!

Напередодні святкування професійного свята – Дня юриста майбутні правники-студенти 2-го курсу групи ПЗ-18-1 зустрілись з начальником відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Терещенко Світланою Олександрівною, яка цікаво та змістовно розповіла про систему надання правової допомоги в Україні для найбільш вразливих груп населення.

Студенти були задоволені зустріччю.

 

 

 

 


14 травня 2019 року кафедрою галузевих юридичних наук було проведено зустріч студентів-правників з начальником Крюківського районного відділу у м. Кременчуці Управління Державної міграційної служби у Полтавській обл. Оленою Твердоступ та заступником начальника Автозаводського районного відділу у м. Кременчуці Управління Державної міграційної служби у Полтавській обл. Яною Тимченко, які розповіли про порядок оформлення та видачі паспортів громадян України та закордонних паспортів, про стан міграційної політики в Україні та м. Кременчуці.

Цікавою була інформація про правила перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Зустрічі з представниками правоохоронних органів м. Кременчука, які проводяться кафедрою галузевих юридичних наук, стали доброю традицією і допомагають студентам в опануванні знаннями з різних галузей права.

 

 

 

 


В здоровому тілі – здоровий дух! А кращий відпочинок – це зміна наукової діяльності на фізичну. 22 квітня 2019 року викладачі кафедри взяли участь в університетських змаганнях по городках, де здобули почесне 3-тє місце. Дякуємо всім учасникам і бажаємо подальших перемог!

Привітання ректора!

29 березня 2019 року ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського привітав переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентку 2 курсу групи ПЗ-17-1 Матвієць Вікторію Вікторівну та її наукового керівника к. ю. н. доцента кафедри галузевих юридичних наук Латишеву Вікторію Володимирівну з перемогою та призовим місцем.

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам денної та заочної форми навчання факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського

04 лютого 2019 року на факультеті права, гуманітарних і соціальних наук відбулись святкові урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання.

Щирі та теплі вітання в цей день випускники отримали від заступника декана з виховної роботи Даценко Людмили Євгеніївни та завідувача кафедри галузевих юридичних наук кандидата юридичних наук, доцента Скрипника Володимира Леонідовича.

А також із словами вдячності до своїх друзів магістрів та викладацького колективу звернулись кращі випускники факультетів: Мележик Валентина – ПЗ-17-1м, Михайлик Юлія – ПЗ-17-1зм.

У кожного свята є свої традиції, про них не забули і в цей день. Магістри одягнувши мантії та головні убори – конфедератки дружно підкидали їх догори в знак єдності і радості, а також привітання один одного із закінченням закладу вищої освіти завершення навчання та отримання дипломів.

Хочеться вірити в те, що отримані дипломи магістра стануть не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до професійної мети кожного юриста і творитимуть нашу державу правовою, а всі набуті знання в університеті обов’язково стануть в нагоді в подальшому житті кожного випускника.У КрНУ відбулась акредитація освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Згідно наказу МОН України № 3086-л від «21» грудня 2018 р. з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Кременчуцькому національному університеті працювала експертна комісія у складі:

Голова експертної комісії:
Сотула Олександр Сергійович – професор кафедри галузевого права Херсонського державного університету, доктор юридичних наук, доцент.

Член експертної комісії:
Апаров Андрій Миколайович – професор кафедри права та методики викладання правознавства Сумського державного педагогічного університету А. С. Макаренка, доктор юридичних наук, професор.

Експертна комісія розглянула подану Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського акредитаційну справу та провела експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності навчального закладу державним вимогам щодо акредитації освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» з 16 січня по 18 січня 2019 року включно.

На підставі поданих на первинну акредитацію матеріалів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та перевірки безпосередньо в закладі вищої освіти експертна комісія дійшла висновку, що кадрове, навчально-методичне, матеріально-технічне та інформаційне забезпечення освітньо-професійної програми «Право» зі спеціальності 081 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, відповідають встановленим вимогам і забезпечують державну гарантію якості освіти.

За результатами акредитаційної експертизи експертна комісія рекомендувала акредитувати у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського освітньо-професійну програму «Право» зі спеціальності 081 «Право» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти з ліцензованим обсягом 30 осіб денної та заочної форм навчання.

Колектив кафедри галузевих юридичних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського висловлює глибоку подяку членам експертної комісії за плідну співпрацю, бажає їм подальших успіхів в роботі.