Головна> Відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки > Наші партнери  
КрНУ
Відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки


Наші партнери

ПАТ "АвтоКрАЗ"

ПАТ "АвтоКрАЗ" - гранд автомобільної промисловості України, що входить до десятки провідних світових лідерів з виробництва великовантажних автомобілів; єдиний виробник в Україні вантажівок, що має замкнутий технологічний цикл виробництва
ВАТ "Полтавський ГЗК"

ВАТ "Полтавський ГЗК" - найбільший український експортер залізорудних котунів до Європи. Підприємство переробляє залізні руди Горишнє-Плавнинського та Лавриківського родовищ.


ДК "УкрОборонПром"

На сьогодні ДК "Укроборонпром" об'єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. "Укроборонпром" має більше 10 конструкторських бюро, які займаються розробкою, проектуванням та дослідженнями, завдяки яким Концерн впроваджує нові рішення та інновації.

ТОВ "Глобинський м'ясокомбінат"

"Глобино" - це сучасна група компаній, яка поєднує в собі шість незалежних підприємств під однойменною торговою маркою. "Глобинський м'ясокомбінат" - одне з головних підприємств корпорації "Глобино". Підприємство відрізняється своїм постійним динамічним розвитком в умовах сучасної ринкової економіки. Завдяки бездоганній якості своєї продукції, використанню нових технологій та професійній роботі колективу, торгова марка "Глобино" заслужила довіру як з боку споживачів, так і ділових партнерів та привела свій бренд на провідні позиції.

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод"

ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, у першу чергу залізничного рухомого складу.

ПАТ "Кременчуцькуий завод дорожніх машин"

ПАТ "Кременчуцькуий завод дорожніх машин" - провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них. Застосування сучасних технологій і конструкцій, гнучке реагування на вимоги споживачів дозволяють випускати продукцію високої якості і задовольняти потреби замовників найбільш повним чином

АТ "Ощадбанк"

АТ "Ощадбанк" - один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ - понад 4200. За основними показниками своєї діяльності він входить у трійку лідерів вітчизняного банківського ринку.
ПАТ "ПриватБанк"

ПАТ "ПриватБанк" займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Складає близько чверті всієї банківської системи України.


ТОВ "Сетілайт"

ТОВ "Сетілайт" з 1999 року пропонує підприємствам та мешканцям міст Кременчук, Полтава, Горішні Плавні послуги доступу до мережі Інтернет, послуги надання в користування каналів зв'язку, а також надає послуги цифрового TV.

 
КрНУ