Головна> Підрозділи> Відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки > Відгуки про роботу  
КрНУ
Відділ сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки

Поради молодому спеціалісту
Резюме
Співбесіда
Відгуки про роботу відділу
Актуальні вакансії

 Відгуки про роботу відділу

Відгук 1

“ Cтуденткою 5-го курсу факультету природничих наук, я звернулась до Відділу практик і працевлаштування фахівців з проханням працевлаштувати мене по закінченню навчання у Кременчуцькому державному університеті. На протязі трьох місяців мені періодично пропонували різні вакансії. На початку жовтня 2008 року начальник відділу Нінель Нестерівна, і направила мене на співбесіду до начальника НМВ університету Руденко В.М..

З 9 жовтня 2008 року і по теперішній час я працюю фахівцем цього відділу.

Дякую за плідну співпрацю!”

З повагою Тукало І.В.

 

Відгук 2

“У 2006 році я, Синило Олександр Анатолійович, бувши студентом 5-го курсу звернувся у Відділ практик і працевлаштування, з проханням про допомогу в пошуці роботи. І мені не відмовили. Я прохав знайти мені роботу, не просто роботу, а саме “Ось Таку!”. Після закінчення університету я повинен був отримати спеціальність інженера комп’ютерних систем і мереж, але працювати вже на той час мені хотілося з “живими” людьми, а не з машинами. Поговоривши зі мною на цю тему всього один раз начальник відділу практик і працевлаштування фахівців - Нінель Нестерівна відразу визначила що мені потрібно, де я можу випробувати і показати всі свої найкращі якості! Буквально за два тижні мені запропонували роботу, яка відповідала всім моїм вимогам.

У всі часи було складно знайти хорошу роботу, тим більше молодим фахівцям. Можу сказати лише одне : “Велике Вам Спасибі ”.

 

Відгук 3

“На п'ятому році навчання в КДПУ я, Курилов Олексій, відвідував лекції “Організація пошуку роботи”, що проводяться начальником Відділу практик і працевлаштування фахівців Цибульник Нінель Нестерівною. На цих лекціях демонструвалися “надихаючі” фільми, проводилися тренінги, навчали як правильно проходити співбесіду при працевлаштуванні.

Прослухавши курс я зрозумів, що всі ці знання важливі і необхідні в житті і освіті студента – адже це реальний шанс знайти роботу, яку хочу я сам.

На даний момент я знайшов ряд вакансій, які мене зацікавили. Дякую за допомогу.

 

Відгук 4

Я навчався в Інституті механіки і транспорту за спеціальністю "Технології машинобудування". На 5 курсі виникло питання подальшого працевлаштування, адже працювати я хотів саме за обраною спеціальністю. Звернувся до Відділу сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки. Мені запропонували декілька вакансій, допомогли скласти резюме та порадили, як поводити себе під час співбесіди. В результаті я отримав перше місце роботи за спеціальністю. Дуже вдячний начальнику відділу, Нінель Несторівні, за допомогу. Бажаю Вам натхнення та успіхів в роботі!

З повагою, Віталій Крупа.

 

Відгук 5

Я закінчив Кременчуцький національний університет імені М.Остроградського за спеціальністю "Технології машинобудування". Спочатку хотів шукати роботу самостійно, але друзі порадили звернутися до відділу сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки. Нінель Несторівна провела зі мною бесіду, зателефонувала на підприємство, домовилася про зустріч, порекомендувала мене. Зараз я працюю на провідному підприємстві міста за отриманою спеціальністю під час навчання. Хочу щиро подякувати Нінель Несторівні за її роботу.

Гаврилюк Ярослав

КрНУ