WebMaster analytics tracking from Google

 Головна>Вступнику> Донбас-Україна  
КрНУ


П Р И Й О М   2021

Донбас-Україна

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського створено освітній центр «Донбас-Україна».

Центр виконує такі задачі:

1. Здійснює профорієнтаційну та рекламну діяльність для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях.

2. Інформує вступників з тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях щодо правил прийому на навчання як до КрНУ, так і інших ЗВО України.

3. Забезпечує індивідуальне консультування вступників щодо особливостей проходження атестації для отримання документів про повну загальну середню освіту державного зразка як в уповноваженому закладі загальної середньої освіти при освітньому центрі, так і через екстернатну форму навчання, сприяє проходженню цієї атестації.

4. Консультує з питань зв’язку з Українським та Регіональними центрами оцінювання якості освіти, зокрема щодо підготовки, реєстрації та складання ЗНО.

5. Забезпечує співпрацю КрНУ з МОН України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, представниками Міністерства соціальної політики, прикордонниками, центрами надання адміністративних послуг тощо.

6. Сприяє вирішенню соціальних питань вступників та здобувачів вищої освіти, а саме:

- поселення вступників (на безоплатній основі) та осіб, які їх супроводжують, до гуртожитку під час вступних випробувань;
- поселення до гуртожитку на час навчання;
- отримання посвідок внутрішньо переміщених осіб;
- отримання паспорту громадянина України (у разі потреби);
- подавання документів для отримання соціальної стипендії (у разі неотримання академічної).

Графік роботи:

У період з 07 червня до 24 вересня

Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 16:00

Керівник центру – Вакуленко Роман Андрійович

Контактна інформація

Адреса:
39600, м. Кременчук, вулиця Першотравнева, 20 каб. 2101
E-mail: pk@kdu.edu.ua
Телефон: (067) 400 01 63; (0536) 75 86 96

Проїзд від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 15, 17 та тролейбусом № 1, 2, 5 до зупинки «вул. академіка Маслова»

Нормативні документи:

Наказ МОН №394 від 13.03.2020 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2016 року №667 "Про затвердження Переліку уповноважених вищих навчальних закладів"

Наказ МОН №483 від 08.04.2020 "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України"

Наказ МОН №697 від 21.06.2016 "Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях"

Увага!

Зміни переліку осіб, що не підлягають самоізоляції (щодо Запрошення на навчання для вступу через ОЦ "Крим-Україна" та "Донбас-Україна")


Постановою КМУ від 25.06.2020 № 522 внесено зміни до Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Відповідно до Постанови учасники вступних випробувань для вступу через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них, разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою, за запрошенням закладу вищої (фахової передвищої) освіти.

Про встановлення карантину.

Строки прийому заяв та документів


ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ПРАЦЮЄ з 7 червня до 24 вересня

Прийом заяв на бюджет

  до 19 липня

Вступні іспити

  до 19 липня

Зарахування

  до 05 серпня

Документи для вступу на контрактну форму навчання «Донбас-Україна» до 24 вересня.

Перелік конкурсних предметів при вступі на основі повної загальної середньої освіти (2021 рік)

Освіту – кожному!

Не зупиняйтесь перед своєю метою!

 Консультативна телефонна лінія Фонду «Відкрита політика» для школярів, абітурієнтів та студентів Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти, яка діє за підтримки Міністерства освіти і науки України 

+38 068-951-25-13; +38 050-550-54-11 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: DostupnaOsvita) у робочі дні з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)

Відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України

Інтернет-платформа «Доступна освіта» (http://dostupnaosvita.com.ua), на якій розміщується відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокової інструкції щодо можливості дистанційного здобуття cередньої освіти тощо.

Інтернет-платформа "Доступна освіта"

КрНУ