WebMaster analytics tracking from Google

 Головна>Вступнику> Донбас-Україна
КрНУ


П Р И Й О М   2022

Вступ 2022

Перелік конкурсних предметів при вступі на основі повної загальної середньої освіти (2022 рік)

Нові інформаційні матеріали
ТОТ ГО Фонду «Відкрита політика»

Перелік нових інформаційних матеріалів для вступників
ТОТ ГО «Фонд «Відкрита політика» (21.05.2021)

Перелік нових інформаційних матеріалів для вступників
ТОТ ГО «Фонд «Відкрита політика»

Освітній центр «Донбас-Україна»

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського створено освітній центр «Донбас-Україна».

Центр виконує такі задачі:

1. Здійснює профорієнтаційну та рекламну діяльність для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях.

2. Інформує вступників з тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях щодо правил прийому на навчання як до КрНУ, так і інших ЗВО України.

3. Забезпечує індивідуальне консультування вступників щодо особливостей проходження атестації для отримання документів про повну загальну середню освіту державного зразка як в уповноваженому закладі загальної середньої освіти при освітньому центрі, так і через екстернатну форму навчання, сприяє проходженню цієї атестації.

4. Консультує з питань зв’язку з Українським та Регіональними центрами оцінювання якості освіти, зокрема щодо підготовки, реєстрації та складання ЗНО.

5. Забезпечує співпрацю КрНУ з МОН України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, представниками Міністерства соціальної політики, прикордонниками, центрами надання адміністративних послуг тощо.

6. Сприяє вирішенню соціальних питань вступників та здобувачів вищої освіти, а саме:

- поселення вступників (на безоплатній основі) та осіб, які їх супроводжують, до гуртожитку під час вступних випробувань;
- поселення до гуртожитку на час навчання;
- отримання посвідок внутрішньо переміщених осіб;
- отримання паспорту громадянина України (у разі потреби);
- подавання документів для отримання соціальної стипендії (у разі неотримання академічної).

Графік роботи:

У період з 07 червня до 24 вересня

Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 16:00

Керівник центру – Артеменко Артем Миколайович

Контактна інформація

Адреса:
39600, м. Кременчук, вулиця Першотравнева, 20 каб. 2101
E-mail: pk@kdu.edu.ua
Телефон: (067) 400 01 63; (0536) 75 86 96

Проїзд від залізничного вокзалу маршрутним таксі № 15, 17 та тролейбусом № 1, 2, 5 до зупинки «вул. академіка Маслова»

Нормативні документи:

Наказ МОН №394 від 13.03.2020 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2016 року №667 "Про затвердження Переліку уповноважених вищих навчальних закладів"

Наказ МОН №483 від 08.04.2020 "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України"

Наказ МОН №697 від 21.06.2016 "Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях"

Увага!

Зміни переліку осіб, що не підлягають самоізоляції (щодо Запрошення на навчання для вступу через ОЦ "Крим-Україна" та "Донбас-Україна")


Постановою КМУ від 25.06.2020 № 522 внесено зміни до Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Відповідно до Постанови учасники вступних випробувань для вступу через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них, разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою, за запрошенням закладу вищої (фахової передвищої) освіти.

Про встановлення карантину.

Освіту – кожному!

Не зупиняйтесь перед своєю метою!

 Консультативна телефонна лінія Фонду «Відкрита політика» для школярів, абітурієнтів та студентів Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти, яка діє за підтримки Міністерства освіти і науки України 

+38 068-951-25-13; +38 050-550-54-11 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: DostupnaOsvita) у робочі дні з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)

Відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України

Інтернет-платформа «Доступна освіта» (http://dostupnaosvita.com.ua), на якій розміщується відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокової інструкції щодо можливості дистанційного здобуття cередньої освіти тощо.

Інтернет-платформа "Доступна освіта"

КрНУ