WebMaster analytics tracking from Google

 Головна>Вступнику> Вступ після закінчення загальноосвітньої середньої школи  
КрНУП Р И Й О М   2018

Вступникам
на базі повної загальної середньої освіти

    На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет приймає осіб з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та бала за особливі успіхи (призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України).

    У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів ЗНО 2018 року.

    Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення в закритих (фіксованих) та відкритих конкурсних пропозиціях не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб не обмежується.

1. Вартість навчання на базі повної загальної середньої освіти

2. Календар вступника на базі повної загальної середньої освіти

3. Формування конкурсного бала вступника на базі повної загальної середньої освіти

4. Документи, які подає вступник на базі повної загальної середньої освіти

5. Регламент проведення творчого конкурсу при вступі на навчання за спеціальністю 022 – Дизайн, спеціалізації: «Графічний дизайн та реклама», «Дизайн середовища»

6. Регламент проведення творчого заліку при вступі на навчання за спеціальністю 061 – Журналістика

7. Регламент проведення творчого заліку при вступі на навчання за спеціальністю 014.11 – Середня освіта (Фізична культура)

КрНУ