WebMaster analytics tracking from Google

 Головна>Вступнику> Вступ після закінчення загальноосвітньої середньої школи  
КрНУ
П Р И Й О М   2019

Вступникам
на базі повної загальної середньої освіти

    На навчання для здобуття ступеня бакалавра Університет приймає осіб з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та бала за особливі успіхи (призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призери III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України).

    У 2019 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

    Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної освіти за спеціальністю 081 "Право" не може бути менше 130 балів.

    Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного замовлення на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується.

    Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор (за поданням Мінмолодьспорт України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

    Призерам та переможцям чемпіонату Європи та чемпіонату Світу (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, переможцям чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальністю 014.11 "Середня освіта (Фізична культура)", для спортсменів різних вікових груп, які посідали призові місця на чемпіонатах Світу, Європи, а також чемпіонам України з олімпійських видів спорту протягом 2017-2019 років, останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Документом, що підтверджує статус призера або переможця зазначених змагань, є диплом (грамота, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, ім'я особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату. Інформацію про них приймальна комісія отримує з Єдиної бази.

    Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в рік вступу з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в рік вступу останній доданок встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. Інформацію про них приймальна комісія отримує з Єдиної бази.

    Учасникам Всеукраїнської олімпіади Університету для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 4), нараховуються додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета під час розрахунку конкурсного бала в Університеті в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

1. Вартість навчання на базі повної загальної середньої освіти

2. Календар вступника на базі повної загальної середньої освіти

3. Формування конкурсного бала вступника на базі повної загальної середньої освіти

4. Документи, які подає вступник на базі повної загальної середньої освіти

5. Категорії вступників

6. Регламент проведення творчого конкурсу при вступі на навчання за спеціальністю 022 – Дизайн, спеціалізації: «Графічний дизайн та реклама», «Дизайн середовища»

КрНУ