Головна>Факультети, кафедри >Студентське життя  

Авторизація

Дата останнього оновлення інформації:
25.02.2015

Кафедра Транспортних технологій

Студентське життя
Проте не одним навчанням наповнене життя студента.
Найкращі роки життя проходять саме в студенстві. До ваших послуг завжди відчинені двері різних можливостей. Станьте учасницею конкурсу Королева КНУ, і станьте переможницею, як це вже було з двома студентками нашої спеціальності.
Вивчайте англійську мову і відвідайте інші країни. А можливо у вас є який небудь талант ? Тоді ви можете прийняти участь у різноманітних творчих гуртках.
Кафедра приділяє багато уваги виховній роботі студентів. Проводяться заходи присвячені офіційним та неофіційним святам, дню факультету, дискотеки, творчі вечори, спортивні заходи та конкурси, в організації яких приймають участь викладачі й студенти. Ці заходи доповнюють привабливу, яскраву та неповторну атмосферу студентського життя. В університеті та на кафедрі існує студентське самоврядування, що складається із секторів.
Робота житлово-побутового сектора спрямована на покращення умов проживання студентів у гуртожитку та консультацію студентів з "Правил проживання у гуртожитках". Захист прав студентів та інтересів у відносинах з адміністрацією гуртожитків. Робота сектору засобів масової інформації спрямована на підбір інформації до газети факультету.
Робота спортивного сектору направлена на організацію і проведення спортивних змагань, залучення студентів до здорового способу життя.

З 18 по 21 квітня 2011 року у Запорізькому національному технічному університеті проводився другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху". У цій олімпіаді брали участь студенти нашого університету.
Кафедра "Транспортні технології" поздоровляє студентів четвертого курсу за зайняте призове місце на цій олімпіаді.
Гайдайчук Антон Вікторович - студент групи КМ 07-1,зайняв перше місце з дисципліни "Правове регулювання дорожнього руху".
Лєксікова Юлія Олександрівна - студентка групи УТ 07-1,зайняла перше місце з дисципліни "Експертиза ДТП".
Варченко Олексій Миколайович - студент групи УТ 07-1, зайняв перше місце з дисципліни "Організація дорожнього руху".
ТАК ТРИМАТИ !

Екскурсія у Львові

Студенти групи ТТ-10-2 з 25.10 по 28.10.2013 року відвідали місто Львів. В рамках даної екскурсії студенти мали можливість побувати в різних місцях, таких як: Львівський театр Опери та Балету ім. С.Крушельницької, Личаківське кладовище - одне з самих старих кладовищ не тільки на Україні, але й у всій Європі, Площа Ринок - це своєрідний музей під відкритим небом, де витає дух середньовічного Львова, де кожен будинок є пам`яткою архітектури і оповитий власною легендою, кав`ярня - аромати якої розносяться по вуличках міста, Проспект Свободи - одна з найпрестижніших і найкрасивіших вулиць Львова, Бернардинський монастир, Домініканський Собор, Львівська Ратуша.

Це місто зачаровує своєю різноманітністю, в ньому дивним чином пов`язані сучасність і історія, що притягує і викликає бажання повертатися сюди знову і знову.


Поїздка на екскурсію в Чигирин, Суботів і Холодний Яр

Чигирин, заснований у першій половині XVI століття на кордоні з Диким Полем, посідає визначне місце в історії України. Свого найбільшого розквіту місто досягло в 1648—1657 рр., коли було гетьманською резиденцією Богдана Хмельницького. З 1657 по 1676 роки Чигирин обирали своєю резиденцією гетьмани України І. Виговський, Ю.Хмельницький, П.Тетеря, П.Дорошенко.

Подорож до Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» – завжди пам’ятна подія для кожного туриста. Багато видатних сторінок історії нашого народу залишили по собі згадку на чигиринській землі. Зрозумілим є бажання багатьох людей ближче познайомитися з визначними пам’ятками культурної спадщини України, зачерпнути духовної наснаги в місцях, де починалась українська державність. Найбільш популярними для туристичних мандрівок став маршрут, який пролягає з Чигирина через Суботів до Холодного Яру.

Саме цим маршрутом пройшла екскурсія групи ТТ-14-1


Міжнародна перемога у конкурсі

З 1 квітня по 31 липня 2014 року в м. Ростов на Дону проходив І Міжнародний конкурс науково - методичних та випускних кваліфікаційних робіт «ГНОЗІС». Конкурс проводився під егідою Міжнародного дослідного центру «Наукове співробітництво».

У конкурсі брали участь 172 учасники із Казахстану, Росії і України.

На конкурс були подані роботи (дипломні, бакалаврські і магістерські), а також наукові роботи студентів, які виконані в 2013–2014 навчальному році на базі вищих і середніх навчальних закладів.

Від Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського була представлена робота студента інституту механіки і транспорту (група ТТ–11-2) Неклюдова Євгенія Дмитровича в номінації «Технічні науки», секція «Технологія» на тему «Оптимізація процесу одержання біметалевих виробів». Робота була виконана під керівництвом к.т.н., доц. кафедри «Транспортні технології» Коноваленка Олександра Дмитровича. Представлена робота посіла 2 місце в цій номінації. Студент Неклюдов Є.Д. одержав диплом призера, а науковий керівник роботи к.т.н., доц. Коноваленко О.Д. почесну грамоту за наукове керівництво роботи. Крім цього, студенту Неклюдову Є.Д. вручено сертифікат на публікацію статті в будь-якому виданні «Центру» зі знижкою 20% до кінця 2014 року. Аналогічний сертифікат одержав і науковий керівник к.т.н., доц. Коноваленко О.Д.

Вітаємо переможців. ТАК ТРИМАТИ!


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Інституту механіки і транспорту

15-го квітня 2014р. у Кременчуцькому національному університеті ім. М.Остроградського свій день народження святкував Інститут механіки і транспорту. В рамках даного свята проводились різноманітні конкурси,виставки і на завершення - святковий концерт. Наступні фото – результат плідної праці студентів кафедри «Транспортні технології» всіх курсів, спільними зусиллями яких було прикрашено це свято.

1. Фотовиставка «Життя студентів на шаленій швидкості»

2. Прикрашання учбового корпусу дорожніми знаками та святковими поздоровленнями.

3. Вікторина «Машина у подарунок»


Чемпіонат Світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків, юніорів та дорослих

З 30 квітня по 4 травня 2014 року у м. Льорет де Мар (Коста Брава, Іспанія) відбувся Чемпіонат Світу з кікбоксингу ISKA серед юнаків, юніорів та дорослих. У чемпіонаті брало участь більше 600 спортсменів з 37 країн світу. Гідно виступила в цьому Всесвітньому спортивному святі збірна команда України у складі 14 спортсменів (представники Київської, Полтавської, Луганської, Житомирської та Запорізької областей) і показали результат:

- 12 золотих;

- 10 срібних;

- 9 бронзових медалей.

Серед спортсменів, які брали участь у змаганні були кікбоксери таких екзотичних країн як Зімбабве і Ямайка. Найбільшими за кількістю спортсменів-учасників чемпіонату були збірні команди Іспанії, Німеччини, США, Кіпру, Румунії та Албанії. Збірна України була представлена 16 спортсменами, серед яких тільки кременчужани представляли нашу країну у найбільш жорстких рингових розділах (лоу - кік, К-1)

Результати змагань

Копкін Богдан (студент 3 курсу КрНУ, кафедри «Транспортні технології»), вигравши ефектним нокаутом півфінальний бій в розділі К-1 у представника збірної Німеччини, у фіналі так само боксував з представником німецької школи кікбоксингу, виступаючого в професіоналах і так само нокаутував свого опонента зі Швейцарії. Провівши один з кращих (на думку тренера) поєдинків у своїй кар`єрі, обкрадений суддями і зайняв лише друге місце.

Кагал Максим (студент 5 курсу КрНУ, кафедри «Транспортні технології»), в першому поєдинку в розділі К-1, не без допомоги суддів, поступився за очками поєдинок 1/2 фіналу, реабілітувався яскравими боями в розділі лоу - кік. В 1/4 фіналу, впевнено і без варіантів для противника розгромив представника іспанської школи кікбоксингу. У півфіналі, в першому раунді, Максимом був нокаутований німецький кікбоксер (що став переможцем чемпіонату в розділі К -1). Спостерігаючи за важким ураженням товариша, інший представник збірної Німеччини вирішив не випробовувати долю, і не вийшов на фінальний поєдинок, забезпечивши Максиму золоту медаль Чемпіонату Світу.

Скірта Олег, закінчивши достроково два поєдинки (у першому - три нокдауни, у другому - відмова секунданта), завоював золоту медаль у віковій групі «ветерани» (36-40 років) у розділі лайт - контакт.

Результатом яскравих поєдинків Копкіна Богдана та Кагала Максима, стала зацікавленість німецьких представників в участі кременчужан у професійних поєдинках на рингах Німеччини.

Вітаємо переможців. ТАК ТРИМАТИ!


Стажування аспірантів у Німеччині
Подорож студентів до Брауншвейгу