Головна> Підрозділи > Відділ охорони праці і безпеки життєдіяльності> Успіхи і досягнення  
КрНУ

Відділ охорони праці і безпеки життєдіяльності

Успіхи і досягнення
Головні події
Методична допомога керівникам структурних підрозділів

 Успіхи і досягнення

    Згідно з постановою колегії і президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в університеті щорічно проводиться громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці, який забезпечує підвищення уваги керівників і профспілки університету до створення належних і безпечних умов праці, навчання відповідно до діючих вимог законодавства з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

    За результатами огляду-конкурсу трудовий колектив університету став в 2007 році переможцем та був нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти, а у 2009 році - Почесною грамотою Полтавського обкому профспілки.
 
 
2007 р.
2009 р.

    В рамках Всеукраїнського тижня охорони праці проводиться брейн-ринг з питань охорони праці серед студентів вищих навчальних закладів Полтавщини. Команда студентів нашого університету, підготовлені спеціалістами відділу охорони праці та викладачами кафедри БЖД другий рік поспіль посідає II командне місце і нагороджена грамотами Територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області за 2009 та 2010 роки.

 
 
Команда університету 2009 року з начальником Теруправління Держгірпромнагляду по Полтавській області Галушко Б.П.
 
Команда університету 2010 року з представниками Держгірпромнагляду: начальником управління Щербаком С.Л. та замісником начальника відділу з нагляду в хімічній, нерудній промисловості та машинобудуванні Зоріною І.О.

    В 2011 році команда університету за участь у брейн-рингу, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, була нагороджена подякою ради ректорів вищих начальних закладів III-IVрівнів акредитації Полтавської області.

 
2011 р.

   В 2012 році колектив університету був нагороджений дипломом I-го ступеня як переможець Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у 2011 році, а також Почесною грамотою Полтавського обкому профспілки працівників освіти і науки.

 
 
2012 р.
2012 р.


КрНУ