Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота КФВ

Маючи найкращу в Полтавській області спортивну базу, кафедра працює за секційною формою. Студенти за їх побажанням займаються у таких секціях: баскетбол (юнаки, дівчата), волейбол (юнаки, дівчата), легка атлетика, футбол, бокс, плавання, аеробіка, атлетична гімнастика, настільний теніс. Також організовані заняття у групах загальної фізичної підготовки, а для студентів з погіршеним станом здоров'я – у спеціальних медичних групах. Навчальні заняття з фізичного виховання носять насамперед оздоровчий характер.

При університеті працює спортивний клуб, на який покладається організація і проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у позанавчальний час серед студентів і співробітників університету. Великою популярністю серед студентів користується Універсіада КрНУ, яка проводиться з 10 видів спорту, це – легкоатлетичний крос, волейбол (юнаки, дівчата), баскетбол (юнаки, дівчата), шахи, плавання, настільний теніс, міні-футбол та легка атлетика. Окрім того щорічно проводяться Кубки студентського профкому з волейболу, баскетболу та міні-футболу, «Веселі старти», присвячені «Дню здоров'я», спортивні турніри та свята на всіх факультетах. Студентська рада є організатором університетських змагань з пішохідного туризму, на яких команди факультетів виборюють перемогу в конкурсах: туристичної пісні, розведення багаття, приготування польової каші, медичної допомоги, установці палатки, навісної переправи. Також кожен рік проводиться Спартакіада КрНУ серед співробітників з 6 видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, більярд, плавання, міні-футбол.

Для студентів, які мають відповідну спортивну підготовку, працюють спортивні секції з 10 видів спорту.

Збірні команди університету щорічно приймають участь у студентській Універсіаді серед вищих навчальних закладів Полтавської області, а провідні студенти-спортсмени – у спортивних змаганнях самого вищого рангу, як на Україні, так і за її межами.

Провідні тренери-викладачі кафедри фізичного виховання, завдяки яким збірні команди КрНУ постійно стають переможцями та призерами Універсіади Полтавщини серед спортивних клубів ВНЗ ІІІ-І V р. а.

Десятніков Г.О.

Старший викладач КФВ, тренер з футболу.

Кулик І.Г.

Старший викладач КФВ, тренер з волейболу (дівчата).

Гнатюк Т.М.

Старший викладач КФВ, тренер з баскетболу (юнаки).

Збірна команда університету бере участь в Спартакіаді Полтавщини «Бадьорість та здоров'я» серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р. а. (волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, плавання, теніс) і у загальнокомандному заліку багаторазово є переможцем цих змагань.

Для нагородження переможців, кращих спортсменів і активістів, щорічно проводяться спортивні вечори на яких вручаються кубки, грамоти та подарунки.

Змагання з туризму, навісна переправа

Переможці Кубку з футболу факультету ЕКІ

Збірна команда професорсько-викладацького складу КрНУ