ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання управління сталим розвитком у сучасному суспільстві: проблеми та перспективи»
07.11.14
30-31 жовтня 2014 року на базі факультету економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання управління сталим розвитком у сучасному суспільстві: проблеми та перспективи».
30 жовтня о 10-00 год. розпочалося пленарне засідання зі вступного слова першого проректора, доктора біологічних наук, професора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Никифорова Володимира Валентиновича.
В рамках пленарного засідання були представлені доповіді:
- члена програмного комітету ректора Вищої школи Європейських і регіональних студій, Чеське Будейовіце Любомира Пана - Політика Європейського союзу «Східне партнерство» з точки зору Чеської Республіки;
- кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Гришко Наталі Євгеніївни - Економічна безпека та розвиток підприємств: протиріччя та взаємообумовленість;
- кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів та кредиту Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Ховрак Інни Вікторівни - Загрози фінансово-економічній безпеці корпоративних структур: підходи до класифікації.
Після перерви на обід розпочалася робота у секціях за такими напрямами:
1. Організаційно-економічне забезпечення системи управління конкурентоспроможністю підприємств (Керівник секції Хоменко М.М.)
2. Сталий розвиток економіки України в умовах євроінтеграційних процесів (Керівник секції Маслак О.І.)
3. Управління маркетингом на сучасному етапі розвитку економіки (Керівник секції Сокур М.І.)
4. Сучасні напрями розвитку управління персоналом у системі менеджменту організації (Керівник секції Почтовюк А.Б.)
5. Фінансовий механізм сталого розвитку суспільства (Керівник секції Глухова В.І.)
6. Організаційно-економічне забезпечення механізму управління туристично-рекреаційними комплексами (Керівник секції Хоменко М.М.)
Усього у конференції було представлено 142 доповіді і близько 250 учасників, з них більшість з Кременчуцького національного університету та з інших ВНЗ України. Також колеги з-за кордону:
Вища школа Європейських і регіональних студій (Чехія),
Університет Ополе (Польща),
Вроцлавський економічний університет (Польща),
Південно-Російський державний технічний університет (Новочеркаський політехнічний інститут) (Росія),
Ланьчжоуский транспортний університет (КНР),
Господарська академія імені Д. А. Ценова (Болгарія).
За результатами конференції буде видано збірник Матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання управління сталим розвитком у сучасному суспільстві: проблеми та перспективи» (Посвідчення про реєстрацію УкрІНТЕІ № 671 від 20.09.2013 р.)
В рамках співробітництва університетів відбулась зустріч ректора Чеської Вищої школи Європейських і регіональних студій Любомира Пана з ректором Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Загірняком Михайлом Васильовичем. Навчальні заклади протягом шести років переймають досвід своїх колег, проводять спеціалізовані семінари та наукові конференції, проводиться обмін викладачами.
Також 30 жовтня відбулася зустріч першого заступника міського голови Віктора Калашника з ректором Вищої школи Європейських та регіональних студій Любомиром Пана. Віктор Калашник розповів Любомиру Пана про наше місто, його промисловий потенціал. Він зазначив, що Кременчук має міста-побратими у країнах Європейського союзу: Польщі, Болгарії, Словаччині, Македонії, тож було б добре встановити побратимські відносини із чеським містом – Чеське Будейовіце.
Любомир Пана подякував керівникові міста за теплий прийом і пообіцяв, що зі свого боку сприятиме встановленню побратимських відносин між Кременчуком та Чеське Будейовіце. На завершення зустрічі Віктор Калашник та Любомир Пана обмінялися символічними подарунками.