Вітаємо рідну кафедру українознавства з 15-річним ювілеєм!
06.12.16
Студенти та викладачі відсвяткували 15-річчя кафедри українознавства Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. З нагоди визначної дати студенти вирішили відійти від традицій та організували театралізований концерт, тематикою якого був «Музей воскових фігур». Цей захід був одним із небагатьох, де поєдналося все: і танці, і співи, і гумор, і поезія.
Привітали викладачів кафедри зі святом проректор Валентина Василівна Сергієнко, заступник декана ФПГіСН з виховної роботи Людмила Євгеніївна Доценко та співробітник нашого деканату Галина Петрівна Чертановська. Вони подякували викладачам за патріотичне виховання студентів, формування гуманістичних життєвих принципів, знань і розуміння етапів розвитку України і рушійних сил цього процесу, організацію дослідження подальшого поступу української нації.. Святковий коровай від деканату та грамоту отримав завідувач кафедри українознавства Володимир Іванович Маслак.
«Музей криє безліч таємниць…» – такими словами було розпочато урочистий концерт. Протягом усієї вистави публіку розважали «студенти-крадії», основним завданням яких було поцупити цінний експонат для свого боса. Однією з найголовніших подій була презентація відеопривітання від груп, знятого самими студентами. Вразила публіку своїми виступами надзвичайно талановита вокально-хореографічна студія «Домінанта».
Сюрпризом для всіх присутніх був особливий аукціон, на якому розігрувались іспити, заліки та додаткові бали. Студенти, демонструючи свої таланти, позмагалися між собою за найбажаніші лоти від викладачів.
Бурними оплесками та щирими посмішками супроводжувався показ фільму «Веселі історії з життя викладачів», у якому самі викладачі ділилися різними цікавинками, які відбувалися з ними за роки діяльності.
Ще однією несподіванкою був ролик «Асоціації з нашими викладачами», у якому не лише студенти, а й педагоги висловлювали свої асоціації.
За традицією на дні народженні ласують тортом, який і був найціннішим експонатом у «Музеї воскових фігур». «Студенти-крадії» презентували його по закінченні концерту своєму «босу» Володимиру Івановичу Маслаку.
Святкування пройшло без офіціозу й пафосу, як-то кажуть, у сімейному колі. Звучали привітання, теплі слова і подяки як від викладачів, так і від самих студентів. Такі заходи демонструють усім, що викладачі та студенти – єдина дружня сім’я!