Головна>Новини
КрНУ


Новини

Кременчуцький національний університет та Кременчуцький педагогічний коледж підписали угоду про співпрацю
06.07.22

6-го липня ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського професор Михайло Загірняк та директор Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А. С. Макаренка к. пед. н. Леся Крупіна підписали угоду про співпрацю між навчальними закладами.

Підписання угоди відбувалося у DC-офісі КрНУ. На заході були присутні науковці університету та гості з педагогічного коледжу.

Учасників зустрічі привітав ректор університету професор Михайло Загірняк. Він висловив сподівання на плідну співпрацю та зазначив, що підписання угоди між КрНУ та педколеджем – це знакова подія, яка сприятиме консолідації спільних зусиль кременчуцьких педагогів у справі виховання нового покоління українців. Зокрема Михайло Загірняк сказав:

– Наша зустріч з вами знакова, бо вона свідчить про необхідність консолідації нашого суспільства перед викликами, які ставить перед нами новий світовий порядок. Війною все не закінчиться, війною все лише починається! Хочу, щоб ми правильно розуміли нашу місію – підготувати нову генерацію молодих українців! Наше суспільство не зміниться миттєво, над цим треба працювати, докладати спільні зусилля. Я вважаю, у цій роботі ключовою фігурою є вчитель. Лише вчителю надана можливість змінити історію, формуючи новий світогляд своїх учнів. Я сподіваюсь, що наша зустріч стане консолідуючою та корисною для процесу виховання нової генерації українців. Я вітаю наших колег з педагогічного коледжу і вірю в те, що разом ми досягнемо успіху!

Ректор КрНУ Михайло Загірняк, директор педколеджу Леся Крупіна

З промовою до учасників зустрічі також звернулася директор педагогічного коледжу, к. пед. н. Леся Крупіна. Вона розповіла про структуру та здобутки коледжу, який має 90-річну історію, і зазначила:

– Я хочу сказати, що абсолютно неправильним було те, що у нашому місті, у Кременчуці, існували два таких потужних навчальних заклади, які підписали за цей час чимало угод про співпрацю з іноземними партнерами, але не було угоди саме між нашими вищими навчальними закладами! Тепер вона є, і я сподіваюсь, що ми будемо плідно співпрацювати та мати натхнення один від одного!

Від імені педколеджу, заступник директора з навчальної роботи к. пед. н. Віктор Шакотько подарував університету підручники з інформатики, написані викладачами педколеджу (на фото).

Після вітальних промов керівники навчальних закладів підписали угоду про співпрацю між Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського та Кременчуцьким педагогічним коледжем ім. А. С. Макаренка.

Підписання угоди про співпрацю

Угода передбачає співпрацю за такими освітніми напрямами, як: педагогіка та психологія; інформатика; фізичне виховання, а також науково-методичний напрямок та підвищення кваліфікації. Після завершення урочистостей представники університету та педколеджу отримали можливість поспілкуватися та скласти плани подальшої роботи за зазначеними напрямами.

Спільне фото учасників зустрічіКрНУ