Головна>Новини
КрНУ


Новини

Стипендії Фонду імені Катерини Ковшевич.
03.11.22
02 листопада 2022 року студенти нашого університету отримали стипендію від американського Фонду імені Катерини Ковшевич.

За дорученням Президента Фонду Др. Христини Дурбак стипендію вручила регіональний директор Фонду – професор Ганна Капустян. Стипендію отримали: Володимир Голядинець, Владислав Данченко, Діана Згола, Яна Козаченко, Анастасія Котляр, Поліна Кульбачко, Максим Осташко, Давид Потапчик, Аліна Січна, Дарія Халявка, Ярослав Мазнюк, Сергій Силенко.

Щорічно, починаючи з 2009 року, Фонд Катерини Ковшевич надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, активно розбудовують Українську державу, пропагують українську мову в суспільстві, удосконалюють англійську мову, формують громадянське суспільство. Завдяки Фонду Катерини Ковшевич для стипендіатів відкриваються нові можливості для розвитку.

Стипендіати беруть участь у вебінарах від організації «World Information Transfer». Для стипендіатів – це набуття досвіду та вміння розуміти глобальні проблеми світу. На вебінарах обговорюються питання політики, суспільства, клімату, коронавірусу та широкомасштабне вторгнення рф в Україну.

Сотні тисяч наших співвітчизників у кровопролитній війні з росією відстоюють право на існування України як держави, і українців – як етносу.

На сьогоднішній день, стипендіат ККФ Михайло Федорович (ім´я та прізвище ми змінінюємо з відомих причин) добровільно пішов на фронт. Він пройшов військовий вишкіл у Великій Британії, і на разі боронить небо рідної України. На війні кожен намагається бути корисним і своїми діями наближати перемогу України. Стипендіати висловлюють гордість за наших мужніх захисників та захисниць Збройних Сил України і усіх тих, хто власною позицією і діями наближає Велику Перемогу, перемогу демократії, свободи над тиранією!

Стипендіати висловлюють подяку за надані стипендії Президенту Фонду Катерини Ковшевич – Др. Христині Дурбак та професору Ганні Капустян.

Наш університет завжди був центром саме української освіти, мови та культури.

Хоробрості українського народу вистачить на весь світ !

Слава Україні! Слава ЗСУ! Все буде Україна!

Стипендіати Яна Козаченко, Сергій Силенко.


КрНУ