Головна>Новини
КрНУ


Новини

17 листопада – Всесвітній день студента
17.11.22

У цей день зазвичай вітаємо усіх, хто носить це щасливе звання –«студент»! Досить тільки подумки згадати це слово, як відразу в уяві постає хвиля позитивних емоцій про щасливі дні навчання, спілкування, зародження кохання, творчої самореалізації та найрізноманітніших успіхів і перемог…

І нехай цього року безтурботність та веселощі студентського життя дещо поступилася місцем відповідальності, спілкування здебільшого перемістилося із аудиторій та навчальних корпусів у віртуальний простір, шумливі вечірки аж до ранку довелося перенести на післявоєнний час, – від цього наші студенти не перестали бути студентами! Вони такі ж здібні і талановиті, такі ж винахідливі, так само прагнуть до спілкування, до успіхів і досягають їх!

Ми пишаємося своїми студентами і, вітаючи у цей день, бажаємо кожному досягти своєї мети, бажаємо легких сесій, успіхів у освоєнні наукових просторів, у заліковках – лише «відмінно» і «зараховано»!

Та головна для нас перемога – це Перемога над реальним ворогом, що намагається знищити Україну як державу і знову її поневолити! Слава нашим студентам-захисникам, героям, які здобувають цю перемогу на воєнних фронтах! Слава Героям України! Слава Україні! Прийміть привітання…..

КрНУ