Головна>Новини
КрНУ























Новини

Відбувся захист мікропроєктів учасників VI фази Міжнародного освітньо-наукового проєкту «Інноваційний університет та лідерство»
19.07.23


13-15 липня 2023 року у Львові, на базі Українського католицького університету, відбувся захист мікропроєктів учасників VI фази Міжнародного освітньо-наукового проєкту «Інноваційний університет та лідерство. Моделі академічної автономії та університет у системі освіти впродовж життя». Професор кафедри обліку і фінансів Кременчуцького національного університету, керівник центру моніторингу якості освіти і академічної доброчесності Денис Загірняк представив проєкт «Оптимізація організаційного забезпечення системи внутрішнього моніторингу якості освітніх програм».

Міжнародний освітньо-науковий проєкт "Інноваційний університет та лідерство" діє з 2014 року за підтримки Міністерства освіти і науки Республіки Польщі, Міністерства освіти і науки України, та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань. Співорганізатори проєкту – Варшавський університет, Ягеллонський університет, Фундація «Artes Liberales», Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», Спілка ректорів закладів вищої освіти України.


Професор Денис Загірняк представляє свій проєкт


З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор Українського католицького університету, доктор філософії Міжнародної академії філософії у князівстві Ліхтенштейн Тарас Добко. До привітань учасників VI фази також долучилися організатори проєкту – Тарас Фініков, к.і.н., президент МБФ "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", професор Варшавського університету; Роберт Сухарсткий, професор, декан факультету «Artes Liberales» Варшавського університету, та Богдан Шляхта, габілітований доктор, професор Ягеллонського університету. Вступне слово було надано голові ВГО «Інноваційний університет», д.ю.н, професору Олесі Ващук, яка теж привітала учасників і побажала усім плідної роботи.


У заході узяли участь 45 учасників із різних регіонів і закладів України. До уваги наукової спільноти було запропоновано 26 мікропроєктів, готових до впровадження у закладах освіти нашої країни. Організатори заходу підкреслили, що мікропроєкти стали результатом тисячі годин навчання, консультацій та нетворкінгу, а їх автори знайшли у Львові нових друзів-однодумців, долучились до обговорення інноваційних ідей і перспективних планів.


На завершення триденного заходу організатори провели круглий стіл на тему «Сучасні тренди розвитку системи забезпечення якості вищої освіти». Модерацію здійснювали Т. Фінікова, Н. Стукало, О Хименка та Н. Фоломєєва.


Наталія Стукало розповіла про сучасні тренди системи забезпечення якості вищої освіти, акцентувавши увагу слухачів на низці дискусійних та проблемних питань. Захід завершився жвавою дискусією з представниками Національного агентства. Учасників заходу цікавив широкий спектр питань, зокрема, щодо акредитації міждисциплінарних освітніх програм, інституційної акредитації, постакредитаційного моніторингу, проблем академічної доброчесності в умовах розвитку штучного інтелекту тощо.


КрНУ