Головна>Новини
КрНУ


Новини

Студенти отримали подяки ректора університету за активну участь у виставці світлин
31.10.23
Виставка світлин «Барви нашого життя», яку підготували і представили до експозиції студенти і викладачі кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва (група ДЗН-2-1) завершилась.

У читальній залі бібліотеки відбулося вручення подяки ректора Михайла Васильовича Загірняка активним учасникам, чиї роботи експонувалися на виставці, та викладачам-організаторам – к. психол. н., доценту кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва Олександру Кущу, доктору філософії з мистецтвознавства, доценту кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва Віктору Осадчому, завідувачу кафедри гуманітарних наук, культури та мистецтва д. і. н., професору Володимиру Маслаку.

Слід нагадати, що до експозиції увійшли кращі роботи Поліни Горошко; Євгенії Сороки; Марини Усенко; Поліни Кожухар; Аліни Остапенко; Карини Гонтаревої; Лілії Пуздрановської; Надії Лук’яненко; Марії Ляміної. Під час опанування навчального курсу фотографіки студенти навчилися виконувати світлини у жанрах репортажної зйомки, анімалістичного фото, стріт-фото, дитячого фото, натюрморту, пейзажу та у стилях поп-арту, ретро-, вінтажу і реалізували набуті знання на практиці. Виставка світлин стала підсумковим заходом, де студенти продемонстрували рівень набутої майстерності і отримали багато позитивних відгуків та побажань від її відвідувачів.

Студентська рада та студентських профком підготував для учасників виставки солодощі, а співробітники читальної зали бібліотеки організували спілкування за чашкою смачного чаю. Спілкування, наповнене красою мистецтва, теплом сердець додало приємних вражень і натхнення молоді до нових звершень і професійної майстерності.
КрНУ