Головна>Новини
КрНУНовини

Практичне заняття з основ надання першої домедичноі допомоги у ВСП «Фаховий коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського»
09.11.23
9 листопада у ВСП «Фаховий коледж КрНУ імені Михайла Остроградського» представники кафедри цивільної безпеки, охорони праці, геодезії та землеустрою провели профорієнтаційний захід та практичне заняття з основ надання першої домедичноі допомоги.

Тренінг провели доц. Ченчева О.О., доц. Рєзнік Д.В. та студенти Роговенко О. (ЦБ-21-1), Плітка Д. (ЦБ-23-1). Під час тренінгу було розглянуто способи зупинки кровотеч, особливості застосування первинних засобів зупинки кровотечі (джгут Есмарха, турнікети CAT), правила виконання серцево-легеневої реанімації та першу допомогу при судомах. Студенти із зацікавленістю прослухали теоретичну частину, а на практичній частині тренінга закріпили отримані знання. Сподіваємося, що ці знання допоможуть зберегти та врятувати життя у майбутньому.

Окремо, доц. Рєзнік Д.В приділив особливу увагу спеціальностям за якими студенти можуть продовжити навчання в університету.

КрНУ