Головна>Новини
КрНУ


Новини

Майстер-класи зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка з учнями ВСП «Фаховий коледж КрНУ»
14.11.23
13 листопада 2023 року до КрНУ завітали учні третього курсу ВСП «Фаховий коледж Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського» за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка разом з викладачами коледжу Галиною ГАБУЗЯН та Іриною ЛИТВИНЕНКО.

  Зустріч була організована завідувачем кафедри систем автоматичного управління та електропривода (САУЕ) Тетяною КОРЕНЬКОВОЮ.

Старший викладач кафедри САУЕ Артем АРТЕМЕНКО ознайомив учнів коледжу з перевагами та перспективами навчання за спеціальністю 141 в КрНУ, можливостями дуальної освіти, лабораторним обладнанням та базою практик кафедри, а також з умовами вступу за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка в КрНУ.

Учням вручили профорієнтаційно-рекламні матеріали на згадку про їхній візит до КрНУ.

Викладачі кафедри САУЕ провели з учнями коледжу два майстер- класи з питань використання Інтернет речей в завданнях електромеханіки та принципів програмування 2D-станків з числовим програмним керуванням.

Доцент кафедри САУЕ Вікторія КОВАЛЬЧУК ознайомила учнів з програмно-апаратним комплексом Arduino – ефективним засобом для розробки електронних пристроїв різної складності, який не потребує спеціальних навичок програміста.

Доцент Юрій ЗАЧЕПА пояснив загальні принципи проєктування верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК), на простих прикладах продемонстрував послідовність налагодження роботи таких верстатів засобами програмування й обробки/друку зображення мовою G-код, а також провів майтер-клас із складання окремих елементарних проєктів.

Спільно з доцентом Наталією ЗАЧЕПОЮ провели інтерактив у форматі змагань. Завданням здобувачів було: розробка програмних кодів для реалізації 2-х геометричних фігур; створення електронних версій проєктів до кожного із завдань та реалізація розроблених проєктів на фізичних демонстраційних 2D верстатах з фіксацією правильності відпрацювання заданої програми.

Змагання проводились на швидкість розробки програмного коду та на чіткість виконання поставлених завдань. Переможці були відмічені призами.

Всі учасники майстер класу отримали відповідні сертифікати!

Не завадила заходу й повітряна тривога: майстер клас було продовжено в укритті!

Дякуємо за співпрацю колегам з
ВСП «Фахового коледжу ім. М. Остроградського»,
а саме: Ірині ЛИТВИНЕНКО та Галині ГАБУЗЯН!

Бажаємо здобувачам зробити правильний вибір для здобуття вищої освіти!

КрНУ