Головна>Новини
КрНУ


Новини

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ КрНУ-WSG
14.11.23

Відповідно до партнерської угоди Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (WSG, м.Бидгощ, Республіка Польща) відбулася онлайн-зустріч з питань академічної мобільності учасників освітнього процесу, проведення гостьових лекцій, розширення публікаційної активності та паралельного здобуття студентами КрНУ освіти у WSG.

На зустрічі були присутні: проректор з навчально-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті КрНУ, доцент Сергій Сергієнко; директор центру підвищення кваліфікації та професійної адаптації, доцент Світлана Сошенко; декан факультету права, гуманітарних і соціальних наук, професор Тамара Поясок, а також завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники кафедр психології, педагогіки та філософії, лінгводидактики та журналістики, інформатики та вищої математики, здоров`я людини та фізичної культури, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП "Психологія", ОП «Середня освіта (українська мова і література; англійська мова і література)», ОП "Середня освіта (фізична культура)" ОП "Середня освіта (інформатика)" та другого(магістерського) рівня ОП "Освітні педагогічні науки".

Польський університет представляли: директор Інституту Європейського WSG University, професор Світлана Кашуба; координатор Еразмус+ та проектів Європейського Корпусу Солідарності Арменуі Сантросян; Олена Трофименко від представництва WSG University в Україні.

Учасники зустрічі ознайомилися з можливостями міжнародної академічної мобільності. Спікери представили міжнародні програми «Еразмус+» та «Європейський корпус солідарності» (для волонтерів); висвітлили діяльність центрів на базі Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (центри інновацій, медичних послуг, соціальних послуг), які забезпечують різноманітні потреби мешканців міста та регіону.

Завдяки співпраці між КрНУ і WSG у 2022-23 н. р. магістри КрНУ Леонтович Альона та Олексієнко Сергій, які навчаються на ОП «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», паралельно здобувають освіту в університеті WSG w Bydgoszczy на ОП «Міжнародна економіка». Вони успішно завершили перший рік навчання й отримали фінансову допомогу від парнерів, як студенти з України.

Wyższa Szkoła Gospodarki нещодавно урочисто відзначила ювілейну інавгурацію Нового Академічного року 2023/2024.

Академічну спільноту привітали ректор Marek Chamot та канцлер Filip Sikora. Свої вітання передали науковці Кременчуцького національного університету. У церемонії також узяли участь представники університетів Азербайджану, Малазії, Вірменії.

Представники університетів-партнерів висловили щиру подяку польським колегам за співробітництво і підтримку, та сподівання на подальшу плідну співпрацю між КрНУ та WSG.

КрНУ