Студентка кафедри САУЕ стала учасницею програми міжнародної академічної мобільності Erasmus KA171 (Польща)
20.03.24
Здобувачка 1-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Аліса Самокрик стала учасницею програми міжнародної академічної мобільності у сфері освіти і молоді Erasmus KA171. За програмою вона протягом весняного семестру навчатиметься у Сілезькому технологічному університеті/ Silesian University of Technology (SUT).
Програма Erasmus KA171 реалізується в межах міжнародної програми «EURECA-PRO Європейський університет», та згідно договору про співробітництво, укладеному між Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського і Сілезьким технологічним університетом.
Сілезький технологічний університет розташований у місті Гливиці. Це один із найкращих технологічних університетів Польщі. На час перебування у SUT студентка матиме стипендію, місце у гуртожитку та безоплатне навчання. Викладання для учасників програми Erasmus KA171 вестиметься англійською мовою. Студентський академічний обмін – гарна нагода познайомитися з новою країною, краще оволодіти англійською мовою та розширити свій світогляд.
Наразі Аліса вже знаходиться у Сілезькому технологічному університеті. Вона розповіла про свої враження від польського навчального закладу:
«Найперше вражає підхід викладачів та працівників університету до роботи з іноземними студентами. Усі завжди на зв’язку і охоче допомагають! Дуже подобається архітектура навчальних корпусів та оснащення кабінетів. Тут є по-справжньому старовинні будівлі! В аудиторіях є смарт-дошки, сучасна комп’ютерна техніка та інші новітні засоби, які допомагають у процесі навчання. Загалом маю позитивні враження про початок навчального семестру за програмою мобільності, сподіваюсь на ефективне навчання. Щиро дякую ректору КрНУ Михайлу Васильовичу Загірняку, керівнику Центру міжнародної діяльності Андрію Івановичу Гладирю та завідувачці кафедри систем автоматичного управління і електроприводу Тетяні Валеріївні Кореньковій за можливість отримати таку позитивну практику, а також за всебічну підтримку і довіру! Сподіваюсь, що не підведу!».
Викладачі кафедри бажають Алісі отримати максимум користі від навчання, опанувати нові знання та сповна насолодитися можливістю спілкування
іноземною мовою як в академічному середовищі, так і інших сферах життя!
Радіємо успіхам наших студентів та бажаємо не сумніватися в собі і завжди йти вперед!