Головна > Наукова діяльність > Наукове співробітництво
КрНУ


Наукове співробітництво

Реєстр угод про науково-педагогічне співробітництво з ВНЗ та науковими установами, організаціями та підприємствами України

ПЕРЕЛІК ПРОГРАМ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ РІШЕННЯМИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (КрНУ) підтримує широкі різнобічні зв'язки з численними науковими, навчальними, виробничими закладами інших країн.
Протягом 2012 року КрНУ імені Михайла Остроградського відвідали делегації з США, Китаю, Словаччини, Росії, відбулося 68 закордонних відряджень до 15 країн світу (з яких 28 відряджень здійснили викладачі, 40 - студенти університету). Вісім аспірантів пройшли стажування у провідних вищих навчальних закладах Німеччини і Франції.
У рамках співпраці між Umpqua Community College (США) та КрНУ уперше відбувся візит делегації американського коледжу до України та, зокрема, до нашого міста. Університет багато років співпрацює з 28 закордонними начальними закладами, у 2012 році підписано договори з вісьмома університетами й установами Європи та Росії. Четвертий рік поспіль співробітники КрНУ проходили стажування у США за програмою "Відкритий світ" з теми "Освіта", яку здійснює центр лідерства "Відкритий Світ" у співробітництві з організацією Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils).
Цього року представники нашого Університету вп'яте поспіль отримали п'ять грантів від Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща для участі у Східноєвропейській літній школі та міжнародній конференції молодих науковців OWD.
Завдяки плідній співпраці між Ланьчжоуським університетом шляхів сполучення (Китай) та КрНУ у 2012 році відбувся візит представників влади провінції Гансу разом із представниками Ланьчжоуського університету шляхів сполучення до Кременчука. Результатами зустрічі стало розширення співпраці з китайською стороною, а саме розвиток співробітництва між керівництвом міста Цзяюйгуань і Кременчуцькою міською радою. До того ж триває налагодження зв'язків між Провінцією Гансу і Полтавською областю.
В університеті постійно проводяться інформаційні зустрічі для викладачів, молодих науковців та студентів за наступними темами: Програми академічних обмінів Fulbright, Німецька служба академічних обмінів DAAD, Програми Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програми студентського обміну, стажування та навчання за кордоном таких як Camp America, Work and Travel та інші.
Завдяки отриманому програмному забезпеченню від DELCAM, встановленому на робочих ПЕОМ, студенти почали активно використовувати цей продукт для створення керуючих програм для обробки складно профільних виробів, необхідних для конструювання наукових засобів та спеціального приладдя. Нині створене програмне забезпечення для виготовлення високоефективних обводів корпуса судна класу RIB, палубних надбудов - командної консолі човнів вантажопідйомністю 400-900 кг. Апробовано допоміжне оснащення для гідроабразивного перфорування стільникових авіаційних панелей. Виготовлено дослідний зразок, який пройшов успішні випробування та впровадження якого на підприємстві ДП "АНТОНОВ" дозволяє отримати економічний ефект понад 200 000 грн.
Перспективними напрямками міжнародного співробітництва КрНУ є:
- забезпечення обміну знаннями та співпрацю в науковій і навчальній діяльності шляхом взаємообміну викладачами і студентами;
- робота із інституціями Європейського Союзу для участі у проектах у галузі вищої освіти;
- підготовка іноземних студентів, аспірантів;
- проведення міжнародних наукових конференцій, літніх шкіл;
- участь у міжнародних організаціях та наукових і освітянських асоціаціях, спрямована на академічний, студентський, культурний та науковий обмін.

 

За довідками звертатись за адресою:

39614, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кімн. 3210, 3211, 7207

тел. (0536) 75-85-60.

E-mаil: nich@kdu.edu.ua

КрНУ