Головна > Про університет
КрНУШановні абітурієнти!

 

Сьогодні перед вами стоїть надзвичайно важлива задача - вибір майбутньої професії та вищого закладу освіти, де ви її здобуватимете. Сподіваюсь, що цим закладом стане Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Кременчуцький національний університет - єдиний державний класичний університет на Полтавщині! Статус класичного дає нам можливість готувати фахівців за 30 спеціальностями, серед яких ви обов'язково знайдете свою. Хочу звернути вашу увагу на те, що війна та події, які наразі відбуваються в світі, знову привернули увагу до інженерних спеціальностей.

Наша мета - готувати компетентних, конкурентоспроможних фахівців, які могли би самореалізуватися у будь-якій європейській країні. Один із пріоритетних напрямів розвитку університету - міжнародна діяльність. Кременчуцький національний університет співпрацює з 72 закладами вищої освіти у 17 країнах світу. За програмами академічних обмінів наші студенти стажуються та проходять практику в університетах Канади, Німеччини, Франції, Чехії, Словенії, Китаю. А з цього року матимуть можливість отримання подвійного диплому: нашого університету і Університет Економіки у Бидгощі (Польща). Ви теж можете використати цю можливість побачити світ та реалізувати себе в ньому.

У сучасному світі показником успішності закладу вищої освіти, його ефективності та рівня міжнародного визнання слугують рейтинги. Мені хотілося б, щоб ви навчилися звертати на них увагу, коли обираєте для себе освітній заклад. Кременчуцький національний університет - один із 12-ти українських ЗВО, які увійшли до впливового міжнародного рейтингу Round University Rankings. Ми посіли 9-ту позицію. У щорічному національному рейтингу "Топ-200 Україна 2022" КрНУ займає 56 місце серед 200 найкращих університетів України! У рейтингу українських ЗВО за показниками Scopus ми на 30-й позиції - це найвищий показник серед вишів Полтавського регіону!

Я щиро пишаюсь тим, що за кількістю призових місць, здобутих нашими студентами на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, університет займає третю сходинку серед закладів вищої освіти України! Це результат спільної наполегливої роботи науково-педагогічного колективу університету і показник якості освіти наших студентів.

Ми шукаємо талановиту молодь, яка здатна самостійно і неординарно мислити, ухвалювати власні рішення та рухати вперед науку! Ми чекаємо на тих, хто тільки визначається із своїми інтересами! Без освіти, без науки, у країни немає майбутнього. Саме за Вами, майбутніми студентами, новий день нашого університету та України! Віримо у нашу перемогу!

З повагою М.В.Загірняк,

ректор КрНУ, академік Національної Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор.КрНУ